www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

איך מגדלים תולעי קמח, הדרך הקלה

/
/
/
56 Views

אתה יכול לשאול מדוע תרצה לגדל תולעי ארוחה. ישנן כמה סיבות שאני יכול לחשוב מדוע יכולות להיות כאלה לֹא להתעניין בגידול תולעי קמח: הם תולעים! הם מסריחים, מבריקים, עצבניים, מתפתלים, תולעים! הם יכולים לצאת ולשפוע על ביתי! או שאלה שיש להם מעט ניסיון עם חרקים אלה עשויים להציע שהם יכולים לרכוש אותם בקלות מחנות חיות מקומית או אפילו יותר זול מהאינטרנט.

ראשית, הרשה לי להפיג את ההנחות – הן אינן מסריחות, דביקות, מתפתלות, ואני לא חושבת שהן סוערות. כישורי הטיפוס שלהם מוגבלים לחפצים שאינם חלקלקים. הם נעים לאט כך שאם אתה מפיל אחד, תוכל לתפוס אותו בקלות.

כן, ניתן להזמין תולעי ארוחה מחנות חיות מחמד. האינטרנט גם מוכר תולעים במחיר של עד 12 דולר לאלף! אז למה שארצה לעבור את הטרחה של גידולם אם אוכל לרכוש אותם כל כך בקלות ובזול? שאלה נהדרת.

אם אתה מגדל זוחלים קטנים כמוני, או שיש לך בקיעה קטנה מאוד כמו שממיות צפע, שממיות פיקוס, או אפילו זיקיות, אתה צריך לגדל תולעי ארוחות משלך! תגלו שתולעי ארוחות רבייה מספקות מגוון גדול של גדלים מושלם לזוחלים קטנים אלה. זוחלים צעירים אוכלים לעיתים קרובות! עליכם לקבל אספקה ​​אמינה של מזון בדיוק בגודל המתאים לחיות הצעירות הללו כדי לאפשר להם לגדול בקצב בריא. על ידי גידול משלך, יהיו לך מספר גדלים זמינים עבור בעלי החיים שלך.

כדי להתחיל לגדל תולעי ארוחות משלך התחל בכ- 100 – 200 תולעים בוגרות. שוב, ניתן לרכוש אותם בחנות חיות מקומית או אפילו מחברת אינטרנט. הערה שתולעי ארוחה רגילה יגרמו למטמורפוזה לגולם ואז לחיפושית הכהה.

הכן את המצעים המשמשים לשמירת בריאות התולעים באמצעות מותג כללי של שיבולת שועל ודגן דגנים יבש. כמה שיותר זול יותר טוב. אני משתמש בשיבולת שועל כבסיס למדיום. אני אוהב להוסיף את הדגנים כמקור מזון נוסף לתולעי הארוחה הצעירה.

מערבבים את שניהם יחד – 2/3 שיבולת שועל לכ 1/3 דגני בוקר. אתה רוצה לערבב מספיק כדי שיהיה בערך סנטימטר אחד או שניים בתחתית המכולה שלך. זה יהפוך למאכל הבסיס של התולעים. ניתן להציע מאכלים נוספים כמו תפוחי אדמה, גזר, תפוחי עץ, כרוב ירק וירקות אחרים כדי לספק לחות לתולעים. המכולה יכולה להיות קופסת נעליים מפלסטיק, קופסת סוודרים או התקנה אחרת עליה אדבר בהמשך.

לאחר שיבולת שועל ודגנים מעורבבים יחד, מוסיפים את תולעי הארוחה. הוסף קרטון ביצה בחלק העליון והתחתון ואתה טוב ללכת. התולעים משתמשות בקרטון ביצה זה כדי לזחול סביב ומתחת. למרות שתולעי ארוחה לא יטפסו על קירות הפלסטיק, אני מציב את הקרטונים מקצות הקופסה.

שמירה על תולעי הארוחה ברמה הגבוהה של שנות ה -70 הנמוכות ותוך זמן קצר תתחיל לראות גולם מתפתח. מצאתי בתערובת הבינונית שתוארה לעיל ובמזונות אחרים שהוצעו כי התולעים לא יפריעו לגולם. גולם כלשהו עשוי להשחים ולמות אך רובם צריכים להפוך לחיפושיות. אם אתה רוצה למקסם את התפוקה, אתה בהחלט יכול להפריד בין הגולם לתולעים.

לאחר כשבועיים של היותך גולם, תתחיל לראות כמה חיפושיות כהות שמופיעות מתחת לקרטוני הביצים. שוב, לא הבחנתי בשום טורף בקבוצות שלי, אפילו לא הגולם הרך יותר של החיפושיות אם הם ניזונים היטב. החיפושיות הן בסופו של דבר מה שאתה חותר אליו במושבת תולעת ארוחות בריאה. הם מטילים את הביצים כדי ליצור תולעי ארוחה חדשות. הביצים קטנות למדי וסביר להניח שלעולם לא תראו אותן מכיוון שהן דביקות ויצמדו למצעים.

בסופו של דבר המכולה תהיה תערובת של מצע, קרטוני ביצים, תולעי קמח בגדלים שונים, אולי גולם כלשהו, ​​ובוודאי חיפושיות. מתוך מטבעת פעילות זו תוכלו לקצור באופן סלקטיבי את גודל תולעת הארוחה הרצויה לכם.

הטכניקה שלעיל עובדת היטב אם אתה צריך להאכיל רק כמה בעלי חיים. אם יש לך יותר מקומץ בעלי חיים, הדרך הטובה ביותר להקמת מפעל לתולעי ארוחות ללא הפסקה היא להשתמש באחת מאותן מערכות תיוק מפלסטיק שנמצאות בחנות הכלבו המקומית שלך. הגדר כל סל עם תרבות ותמשוך את כל הגדלים של תולעי ארוחה יותר ממה שאי פעם תוכל להשתמש.

בהתקנה זו, יש לי 6 מגירות של תולעי קמח (הפח האמצעי משמש לורמיקוליט). אני לא משתמש בכל התולעים שהיחידה הזו מייצרת. נתתי לכמה פחים להבשיל כדי לייצר גולם, חיפושיות, ובסופו של דבר יותר תולעי מיני ארוחה.

אני מקווה שתנסו את הדרך המסודרת הזו לספק לבעלי החיים שלכם מזון נוסף. היה קצת סבלני מכיוון שלוקח קצת זמן לראות את תולעי המיקרו הראשונות האלה.Source by Walter Kern

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved