www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

בוסטון טרייר ככלבים משפחתיים

/
/
/
62 Views

בוסטון טרייר הם זן פופולרי מאוד. הם עדינים וידידותיים עם מבוגרים, ילדים ובעלי חיים אחרים כשהם חברתיים היטב מגיל צעיר. משפחות רבות ממליצות בדרך כלל על בוסטון טרייר אפילו עם ילדים צעירים בבית. עם זאת, לעולם אין להשאיר את הכלב והילד יחד ללא השגחה.

גזע זה מתאים למגורים בדירה בגלל גודלו הקומפקטי של הכלב והנביחות המינימליות. בוסטון טרייר לעיתים קרובות ידידותיים מכדי להתריע בפני בעליהם כאשר הם פוגשים אדם זר.

כלבים אלה אוהבים לשחק בפנים ובחוץ. טיולים ארוכים באמת אינם נחוצים בדרך כלל. רק זמן משחק עם הילדים ובני המשפחות האחרים יכול להספיק על בסיס יומי. בוסטון טרייר הוא אינטליגנטי וגם מצליח בפעילויות מבניות תחרותיות יותר כמו ניסויי זריזות.

כלבים אלה להוטים לרצות את בעליהם. יש להם פיתוי של נחישות, כוח ואנרגיה, הם נראים מכובדים מאוד והם מאוד מוכנים. אישיותם וצביעתם של מעיליהם (כמו טוקסידו) זיכו אותם בשם "ג'נטלמן אמריקאי".

צרכים לטיפוח בוסטון טרייר

כלבים אלה דורשים טיפוח מינימלי. מדי פעם אמבטיה, גזירת ציפורניים וניקוי אוזניים הם כל התחזוקה הדרושה להם.

היסטוריה של גזעי בוסטון טרייר

הגזע מקורו בשנת 1870 כאשר רוברט סי הופר מבוסטון קנה כלב, הוא כינה את השופט של הופר.

השושלת המדויקת של הכלב אינה ידועה, אך ייתכן ששופטו של הופר היה שילוב של גזעי בולדוג וטרייר המשמשים ללחימה. הופר שקל 13 ק"ג כמעט. הופר גידל עם בולדוגים צרפתיים שיצרו את בוסטון טרייר, כלב קטן יותר שמשקלו כ 20 קילו שאנו רואים כיום.

הגזע הוצג לראשונה בבוסטון בסוף המאה ה -19 והפך לחלק ממועדון המלונה האמריקני בשנת 1893. בוסטון טרייר היה הכלב הראשון שאינו ספורטיבי שגדל בארצות הברית של אמריקה.

במקור גידלו למאבק, בוסטון טרייר הרגיעו את דרכיהם האגרסיביות לאורך השנים בהן גידלו עבור החברה האנושית. הם לא נועדו להיות כלבי חוץ מכיוון שהם מסתמכים יותר מדי על חברות אנושית.

בריאות בוסטון טרייר

רוב בוסטון טרייר יהיו בריאים. הקפד לדון בכל נושא בריאותי עם מגדל מוסמך או צוות מקלט בעת בחירת הגור או הכלב הבוגר שלך. עם זאת, ישנם כמה בעיות בריאותיות נפוצות בקרב הגזע.

 • בעיות נשימה
 • – נחירות, נחירות או עיטושים הפוכים נפוצים בגלל חוטם הקצר של הכלבים. בדרך כלל אין צורך בטיפול.

 • בעיות עיניים
 • – קטרקט, עין דובדבן (בלוטת עיניים מקופלת) או פגיעה בעין עקב העיניים הגדולות והבולטות האופייניות לגזע. הטיפול עשוי לדרוש ניתוח לקטרקט ועין דובדבן. ניתן לרשום אנטיביוטיקה במקרה שהעין מקבלת טראומה בוטה או חדה כלשהי.

 • אלרגיות
 • – יכולות להופיע אלרגיות בעור, במגע או בסביבה. הטיפול כולל הוצאת האלרגן מהסביבה והכלב במידת האפשר ועשוי לכלול טיפול בתרופות להקלה סימפטומטית.

 • מלמל לב
 • – אי סדירות באופן בו הלב שואב את הדם ביעילות. ניתן לטפל באמצעות תרופות וניתוחים אפשריים בהתאם לגיל הכלב, לבריאות ולגודל (או דרגתו) של המלמול בעת האבחנה. הווטרינר שלך יכול לייעץ לטיפול הטוב ביותר במצבך האישי.

 • גב מעוקל
 • – "מקקים", עקמומיות של עמוד השדרה. יכול להשפיע על כל כלב בדרגות שונות. התייעץ עם הווטרינר שלך לגבי אפשרויות אבחון וטיפול. גורמי אמצע עשויים שלא לדרוש טיפול מיוחד – פשוט אהבה ללא תנאי!

 • חוסר סובלנות לחום וקור
 • – מכיוון שלכלבים האלה יש חוטם קצר הם פחות יעילים לווסת את חום גופם באמצעות התנשמות, למשל. החוטם הקצר יכול לגרום להם להיות רגישים יותר לשינויי מזג אוויר קיצוניים.

 • הֲפָחָה
 • – כל הכלבים מעבירים דלק. לגזע זה יש מוניטין של גזים. תזונה מבוקרת והזנות קטנות ותכופות עשויות לעזור. התייעץ עם הווטרינר שלך לקבלת ייעוץ בנושא תזונת כלביך ומערכת העיכול אם אתה מודאג.

  בוסטון טרייר צריך תרגיל

  כלבים אלו דורשים פעילות גופנית נמוכה עד בינונית מדי יום, מינימום 2 טיולים קצרים. הם מעדיפים לגור בבית, הם מייצרים כלבי דירה נהדרים, הם נהנים להניח קרוב אליך בזמן שאתה קורא או לוגם תה. הם אינם מתאימים לאורחות חיים סופר-ספורטיביות ופעילות, מכיוון שהאף הברדיצ'פאלי (האף הקצר) הופך את הכלבים הללו לרגישים מאוד לכושר רב מדי או לטמפרטורות חמות.

  יש אנשים שבחרו לפקח על הכושר של הכלב שלהם עם FitBark, מכשיר לביש ודיסקרטי שעוקב כל הזמן אחר הפעילות, השינה והתזונה של הכלב שלך, והוא ספציפי לגזע. ה- FitBark משתלב בקלות עם מכשיר Fitbit, Apple Watch, HealthKit או Google Fit כדי לעקוב אחר ההתקדמות. חוקרים וטרינרים פיתחו אלגוריתם ייחודי שיספק לכם נתונים כמותיים בזמן אמת על בריאות הכלב שלכם. נהדר לגלות כיצד הכלב שלך באמת מרגיש ומקל על התקשורת במהלך פגישות הווטרינר.

  כולם רוצים לדעת איך בוסטון טרייר עם ילדים

  גזע זה אוהב ילדים בכל הגילאים ונהנה להיות שובב איתם. כחיית מחמד עם תחזוקה נמוכה, הם בדרך כלל נהדרים למשפחות עם לוחות זמנים עמוסים וילדים צעירים. למשפחות עם ילדים גדולים הם מספקים לכלב אחריות מספקת לבני נוער כדי שיהיה להם דין וחשבון, ובכל זאת יש להם הרבה זמן ליהנות מהריגושים של חברות כלבים. מבוא נהדר לבגרות.

  כלבים אלה הם זן קטן שהופך את אחד מכלבי המשפחה הטובים ביותר. צבעם הייחודי מעניק להם מראה אצילי. האופי העדין והמהנה שלהם הופך אותם למתאימים לילדים ובני נוער בכל הגילאים.

  האם אתה בעל בוסטון טרייר? ספר לנו מדוע הם מייצרים את כלבי המשפחה הטובים ביותר?  Source by Yuliss Saint Pierre

  Leave a Comment

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  This div height required for enabling the sticky sidebar
  Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved