www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

האם אתה יודע על כלבי בוקסר?

/
/
/
45 Views

מידע על כלבי בוקסר – מה הם כלבי בוקסר?

כלבי בוקסר נהדרים בכל מיני גזעי כלבים, כלבים מכובדים והכלב הכי מגניב וחביב שיש שם! כלבי בוקסר הם גזעים בינוניים וחזקים שנקראים כך בגלל הרגלו לעמוד על הרגליים האחוריות כדי להתחיל להילחם ולאגרוף עם הכפות הקדמיות.

מטבעם, כלבי בוקסר הם כלבי עבודה. לאורך ההיסטוריה הוא הוכשר כ:

– כלב צייד
– כלב משטרה
– כלב עין רואה לעיוורים
– כלב שמירה
– כלב קרקס
– כלב שליחים בשדות הקרב בזמן מלחמת העולם
אני ומלחמת העולם השנייה
– כלב לחימה בענף הלחימה הכלבים שהיה פעם פופולרי.

מועדון המלונה האמריקאי (AKC) מסווג כלבים לשבע קבוצות של רועים, כלבים, לא ספורטיביים, ספורטיביים, טריירים, צעצועים ועובדים. והגזע הגדול ביותר שנרשם בקטגוריית כלבי העבודה הוא הבוקסר.

אין ספק שכלבי הבוקסר מייצרים כלב שירות נהדר, אך היתרון הגדול ביותר בבעלותם הוא כי כלבי הבוקסר יכולים להיות בן הזוג המצטיין ביותר שלכם על ארבע רגליים ומקור נהדר להגשמה אישית.

אגב, ה- AKC רשם למעלה מ -150 גזעים שונים שהסתכמו בכמעט מיליון כלבים בשנת 2003. אם לשים את זה בפרספקטיבה, המקלטים לבעלי חיים באמריקה מצילים עד 12 מיליון כלבים וחתולים חסרי בית בכל שנה ו -25% מהם הם גזעים טהורים.

בעלים מסורים ושמחים של כלבי בוקסר העלו רשימה ארוכה של תכונות ותכונות של חיית המחמד האהובה עליהם הכוללות:

עֵרָנִי
שׁוֹבָב
אנרגיה ללא גבולות
אַמִיץ
ליצן כלבים
אַמִיץ
כלב שטן
מסור
מְכוּבָּד
שֶׁפַע
כלב משפחתי
חסר פחד
יְדִידוּתִי
כלב שומע
מתאמן מאוד
אִינְטֶלִיגֶנְטִי
אינטואיטיבי
שופט מובהק של אופי
אוהב
נֶאֱמָן
חולה עם ילדים
אנשים כלב
שחיין מסכן
שובב
לומד מהר
בטוח בעצמו
לִכאוֹב
מָלֵא רֶגֶשׁ
נִמרָץ
סטוֹאִי
דָרוּך
כלב עבודה
חיית מחמד נפלאה

ותוכלו להוסיף לרשימה …

את ההיסטוריה של כלב הבוקסר אפשר היה לחזור לגרמניה הפיאודלית, שם היה זה כלב ציד קטן שיכול להחזיק בעקשנות שור, חזיר או דוב עד שהאדון הגיע. זה היה גם כלב שירות עבור איכרים ובעלי חנויות, ואפילו כלב הופעה בקרקס.

כלבי הבוקסר כפי שאנו מכירים אותו היום הם זן גדול יותר – תערובת של המתאגרף הגרמני עם יבוא אנגלי גבוה ואלגנטי יותר. עידן הבוקסר המודרני הזה החל בשנות השמונים של המאה העשרים והפך פופולרי באמת בארצות הברית בסוף שנות השלושים והארבעים.

כלב נאה: בתוך עולם הכלבים, כלבי בוקסר הם כלבים בגודל בינוני העומדים על 21 עד 25 סנטימטרים בכתף ​​עבור נקבה בוגרת ושוקלים כ-50 עד 65 פאונד. הזכר יכול להיות גבוה יותר ומשקלו 15 קילו.

יש לו מראה טוב ומדהים עם ראש מסותת, לסת מרובעת וגוף שרירי שגורמים לצללית נאה מאוד.

האוזניים קצוצות וזקופות המעצימות את שמיעתו – החוש המפותח ביותר של בוקסר. זה תמיד ערני וערני, כלב שמירה אינסטינקטיבי.

הלוע המקוצר גורם למזג אוויר חם ולח לא נוח עבור כלבי הבוקסר.

המעיל קצר, קשה וחלק, ובעל ברק טבעי שניתן לשפר בעזרת שפשפות עם מטלית (במיוחד לאחר אמבטיה).

המעיל הקצר אינו יכול להגן עליו היטב מפני אלמנטים קיצוניים במזג האוויר ולכן בהחלט אין להחזיק את כלבי הבוקסר בחוץ. זהו כלב בית, רגיש לקיצוניות בטמפרטורה, אינו נהנה מהטיוטה, מחום הקיץ או מקור.

כלבי בוקסר מגיעים בצבעים בסיסיים אטרקטיביים של חום וריפה. החום משתנה משיזוף כהה לאדום אייל יפהפה במיוחד. הציר (פסים שחורים מוגדרים בבירור על רקע חום) יכול להיות דליל, בין לבין או צפוף.

תקן יופי של כלבי בוקסר הוא שהסימונים הלבנים שלהם או ה"פלאש "צריכים להוסיף למראה שלהם וייתכן שלא יכסה יותר משליש מכל הגוף. כמה גורים ברובם או לבנים (המכונים "צ'ק") עשויים להיוולד בתוך המלטה.

בארה"ב, לעומת זאת, חברי מועדון הבוקסר האמריקאים מתחייבים שלא לרשום, למכור או להשתמש ב"לבנים "אלה לצורך גידול כדי לשמור על יופיים של צבעי החום והברידל האמיתיים בגזע.

מבחינה אישיותית, בוקסר הוא כלב מגניב שלא ינבח ללא סיבה. פניו האקספרסיביים – המצח התלם והעיניים הכהות והנשמות – הם איכות מקסימה המבדילה את הבוקסר מגזעים אחרים.

זה יכול לחקות את מצבי הרוח של אדוניו ואימוץ כזה יכול להביא לך 9 עד 11 שנים של חברות שמחה. במקרים חריגים הבוקסר יכול לחיות עד 15 שנים.

בוקסר כלבים כחיית מחמד

כלבי בוקסר לחיות מחמד, למרות שהם בעלי תחזוקה נמוכה, דורשים תשומת לב עקבית, פעילות גופנית, אינטראקציה אנושית, אימון ציות עקבי והרבה אהבה. אתה לא יכול להשאיר אותם לעיצוב שלהם זמן רב מדי או שהם משתעממים, משתעממים ונקלעים לצרה.

בהיותם כלב גדול וחזק כמו גם כלב אינטליגנטי ביותר, כלבי בוקסר זקוקים לגירויים פיזיים ונפשיים גם יחד כדי לשמור עליהם מזג ומכובד, תוך שמירה על רוחם האומללת ואומץ חסר הפחד בטקט.

כל טוב!!!

ברכות חמות,

בריאן קינאר
מאהב כלב בוקסר.Source by Patric Chan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved