www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

האם צב למכירה הוא חיית המחמד המתאימה לי?

/
/
/
35 Views

כמו הרבה תוספות חדשות לחיים שלך, ההחלטה לרכוש צב למכירה צריכה להיות מהלך מחושב היטב. חיות מחמד באופן כללי יכולות להגיע לשינויים חמורים באורח החיים, במיוחד אם מדובר בחיית המחמד הראשונה שלכם. אם אתם רואים צב למכירה וחושבים להשיג אחד כזה כחיית מחמד, יש לקחת בחשבון הרבה דברים לפני שעושים את המעבר. כדי לברר אם צב לחיות מחמד מתאים לך, המשך לקרוא כדי ללמוד על התזונה, המזג, צרכי בית הגידול שלהם ועוד!

טֶמפֶּרָמֶנט.

למרות שכל צב שונה במזגו, ישנם מינים הידועים כידועים יותר מאחרים. ידוע כי רבים הם בעלי אישים ויפעלו באופן שונה בהתאם למספר גורמים. בין אם מדובר בסולקטה, רוסיה, בורמזית או כל אחד מאינספור המינים האחרים, תוכלו להיתקל במגוון אישים.

עם זאת, ישנן דעות נפוצות לגבי אילו צבים הכי כדאי לשמור. ידוע כי סולקטות הן חברתיות ואהבות שמגעים בהן ומשפשפים אותן. Redfoots יכולים להיות שובבים וחיבה למדי. הם הופכים להיות חברה נהדרת ואוהבים לטפל בהם. הרוסים נוטים להיות נועזים יותר, חסרי פחד, אם כי הם יכולים להיות ביישנים בהתחלה.

הרגלים.

לדעת מה הצב שלך נהנה לעשות יעזור לך ליצור בית גידול טוב יותר עבורו. בדיוק כמו מזג, הרגלי הצב שלך עשויים להשתנות; אבל יש הרגלים נפוצים שאתה יכול לצפות מהם. הם אוהבים להתחפר ובדרך כלל יעדיפו לעבור על כל מכשול מאשר סביבו.

צבים גם אוהבים לברוח ולהסתתר, אז וודאו שהמתחם גבוה מספיק כדי שלא יוכל לטפס עליו ושיש הרבה מקומות שהצב שלכם יכול להסתתר בו. למרות שהאכלה ידנית של הצב שלך מותירה אותך בסיכון של עקיצות לא מכוונות, הם לא הסוג שנושך ברצון.

קַרפִּיף.

צבים נולדים חיות קטנות ומקסימות. עם זאת, עם השנים הם יכולים לגדול פי מאות מגודלם. אתה יכול לקנות צב למכירה שמתאים בצורה מושלמת למיכל קטן, אך בסופו של דבר תצטרך למצוא צריף שבו הוא יכול לחיות בנוחות. כמו שציינתי קודם, הם אוהבים לטפס ולהימלט מהמתחם שלהם. כך שיש צורך בכלוב חסון ובלתי פורץ לצב שלך. זכוכית אינה מומלצת מכיוון שצבים מעדיפים פרטיות ועלולים להילחץ עם 4 קירות זכוכית שלא מאפשרים לה להסתיר. אם אתה זקוק לחלוטין לזכוכית, כסה 3 צדדים וודא שיש לה מקום להסתתר.

אם אתה שומר את זה בחוץ, צריף מרווח הוא מושלם. צב פנימי יכול להסתדר מצוין בבריכת שחייה מפלסטיק או בכלוב תוצרת בית.

דִיאֵטָה.

הדיאטה של ​​הצב די פשוטה. לקבלת הדיאטה הטובה ביותר, ברצונך לספק מגוון רחב של מזונות מהצומח, כמו גם חלבונים ממזון חי. כ 80% מהתזונה של הצב שלך צריכה להיות ירקות טריים. בטטה, כרוב טרי, דלעת … כל אלה נהדרים לצב שלך. בכל האכלה שלישית או רביעית, תציע את פרי הצב שלך. בני אדם עשויים לאהוב פירות, אך תזונת הצב צריכה להיות רק כ -20% פרי.

אוכל מסחרי כמו שימורי צבים וכדורים טוב גם לצב שלך, כמו גם למקורות שונים של חלבון מתולעי ארוחה, צרצרים וחרקים אחרים.

תאורה וטמפרטורה.

צבים אוהבים את זה חם! אתה רוצה לוודא שאתה מספק יותר ממקור חום אחד, אחד מהם הוא אור ליבון. זה מספק להם מקום להתחמם באור שמש מלאכותי חם ולקבל את החום שהם אוהבים. וודאו שהם מסוגלים לקבל גם חום בבטן. תנור מתחת לכלוב יכול לעבוד היטב עם טרריומי זכוכית אך אסור להשתמש בו לכלובי פלסטיק או עץ.

התחל לחפש צבים למכירה

עם כל הידע הזה בידיים שלך, עכשיו יש לך רעיון טוב אם צב מחמד מתאים לך. צבים הם אחד מחיות המחמד הזוחלים הפופולריים ביותר, כך שמציאת צבים למכירה לא תהיה בעיה. אם אתה מרגיש שתהיה בעל צב מדהים אך אינך יכול להחליט איזה מהם להשיג, אין צורך לדאוג. אתה יכול לחקור צבים פופולריים למכירה כדי לראות איזה מהם יצמח איתך ויהפוך את הלווה הטוב ביותר עבורך.Source by Amir Soleymani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved