www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

התנהגות דומיננטיות של כלבים – קשקשת כלבים ובעיות בהרכבת כלבים

/
/
/
18 Views

בין התנהגויות הדומיננטיות הרבות של הכלבים, אלה המוקפים במיתוסים אולי יותר מכל האחרים הם בעיות גוברות בכלבים ונשים דופקות כלבים. לא, בניגוד לדעה הרווחת, התנהגויות אינסטינקטיביות מגעילות אלה של הכלבים אינן קשורות לחלוטין למין. כמה מביך, עם זאת, למי שלא יודע זאת!

"אל תדאג," אמרתי ללקוח שהיה אדום בוהק כשצפה בגורו הגברי מנסה לעלות על שלי. נראה כי הלקוח רצה לחפור בור ולהסתיר. הוא בוטל! הכלב שלו המשיך באגרסיביות בניסיונותיו להתגבר על הכלב ולדפוק את הכלב שלי, במיוחד כשהוא הולך על הראש. (הכלב הטוב והגדול שלי ניער אותו בקלות).

"לא ידעתי שהכלב שלי היה מוזר," הוא אמר בצורה כבשה מאוד והתנצלות. לא יכולתי להכיל את צחוקי כשהרגעתי את האיש שזה לא כך. כמה נפוצה אותה תפיסה מוטעית? בעולם הכלבים אין דבר כזה "כלב גיי!"

כלב אחד שמתנשא מעל ראשו של אחר, או אפילו נרתם את איבר מינו, הוא שכיח למדי. הכלב המתגבר מנסה ברצינות להשתלט על כל האחרים. העטיפה היא לשחרר את הריח שלו על הכלב השני, להצהיר בפני כל האחרים שהוא ניצח בקרב על זה.

חשבו על עובדה זו: אם כלב זכר מרכיב נקבה למטרות זיווג, הציוד שלו לא מפספס את מטרתו. הוא לא מצליח לשים את זה במקום הנכון. אם כוונותיו כלפי כלב זכר אחר היו מיניות, זה היה נעשה. שים לב שהמטרה שלו, כאשר רוכבים מאחורי הכלב השני, היא מעל הזנב והגב, לא מתחת לזנב. זה לא מיני! רכיבה על גבי כלב אחר מעלה את הכלב הראשון מעליו. זו תזכורת לכך, "היי, אתה לא הבוס כאן!"

כאשר הכלב מרכיב את ראשו של אחר, הוא הולך לאחד ממפגני הדומיננטיות הקיצוניים ביותר בעולם הכלבים. הראש הוא החלק הגבוה ביותר של הכלב. הורדת הראש מורידה את הכלב מהנקודה הגבוהה ביותר שלו. הכל על מי גבוה יותר ממי.

כאשר כלב עוטף את איבר מינו ומשחרר נוזלים, זה מכריח את הכלב שהודלף ללבוש את הריח של הדומיננטי. זהו ניחוח חזק מאוד ונשאר זמן מה, מה שהופך את הדרגה הנמוכה לברורה במשך קילומטרים רבים – ואפילו לחבילות אחרות בטווח הריח.

כלבים מנסים כל הזמן לשלוט זה בזה. זו התנהגות אינסטינקטיבית של כלבים, בין הטקסים שהם עוברים בכל פעם שהם פוגשים זה את זה. הכלבים יגדלו תחילה אחד את השני באמצעות קשר עין. אם מתמסרים בשכיבה, אז ההנהגה מסודרת. אם לא, המאבק על שליטה באמת מתחיל.

כאשר הם נאבקים על עמדת הכלב הדומיננטית, הכלבים ממשיכים לעלות זה על זה עד שאחד מתהפך בכניעות ומסב את עיניו. עד שהעיניים פנו לחלוטין, כניעה לא קרתה, והכלב שמפסיד עלול לנסות להתקף חמק נגד האחר. תזהר!

אָנוּ הומו סאפיינס בדרך כלל מעדיפים את האתגר של משחק כמו "מספריים מנייר סלע", משחק מחשבה כמו שחמט או קשקוש, או משחק כדור מקובל מבחינה חברתית. זה פחות מביך את העין הציבורית.

ראית לפעמים קרבות כלבים פורצים כשהכלבים רצים על עמדתם, באמצעות התגוששות או מעיזה מבט. אולם בדרך כלל, כלב אחד מרים את ראשו גבוה יותר מהשני, והראש עם הראש התחתון נכנע.

ברור שזו התנהגות אינסטינקטיבית של כלבים, כלבים פולחניים עוברים לעתים קרובות. אני ממליץ לכל המעוניין לחקור מומחים וללמוד בעצמם את התנהגות הדומיננטיות של הכלבים. נשים שמקפצות כלבים ובעיות גוברות בכלבים אינן קשורות למין, והן ניתנות לפיתרון. זכרו, אין דבר כזה a "GAY HOND!"Source by Rena Murray

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved