www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

חמש ציפורי המשחק הכי טעימות

/
/
/
55 Views

למשחק יש מוניטין של לא לבעלי לב חלש, וגמי שימש לתיאור מגוון טעמים שהרבה אנשים חושבים שהוא לא נעים. מספר רב של סיבות הוצעו כמקור לטעמים אלה, ולכל אחד מן הסתם יד לפחות בחלק מהמקרים: ניתן למצוא טעם עשיר של בשר אדום / דם אדום במשחק שלא דימם טוב במיוחד; בחלק מחיות המשחק הגבריות יש בלוטות מושק, וכשאלה מזהמות את הבשר, אתה יכול לקבל בשר בטעם מוסקי; לפעמים ניתן לתלות משחק יותר מדי זמן ובטמפרטורות חמות מדי, מה שהופך פעולה חיידקית לאפשרית; תזונת החיה יכולה להשפיע על טעם הבשר שלה; כאשר נרדף אחרי החיה, הורמונים כמו אדרנלין וכימיקלים כמו חומצת חלב יכולים להצטבר בבשר, ומשפיעים על טעמו; ולבסוף בבשר של כמה בעלי חיים יש כמה תרכובות אורגניות חריפות במיוחד, כמו מה שאתה מוצא בבשר עיזים. ללא קשר לגורמים אלה, ולעיתים בגללם, אנשים שאוהבים טעמים אסרטיביים נהנים מטעמו של המשחק.

עם זאת, ציפורי משחק יכולות להיות גשר בין ההומוגניות התפל של בשר מעובד לטעמים האסרטיביים של ציד בר על הפרסה. כשהם מוכנים נכון, הם יכולים להיות שינוי מבורך מהמחיר היומיומי, ובשלנים משתמשים בהם באופן קבוע לחגיגת אירועים מיוחדים. עופות של משחק בר לא רק אוכלים בריא יותר מעצם היותם בשר רזה יותר, הם גם אופציה אתית יותר מבשר שעובד במפעל מכיוון שהחיות זוכות לחיות טבע טבעי. להלן כמה מציפורי המשחק הטובות והפופולריות ביותר:

1. שליו – ציפורים קטנות אלו ידועות יותר בביציותיהן מאשר בבשרן, וחבל שכן בשרן מענג אפיקים כבר מאות שנים. במיטבו שליו יכול להיות בשרני, עסיסי ועדין, עם משחקיות נעימה אך עדינה. הגודל הקטן שלהם אומר שהם צריכים להיות מבושלים במהירות, בערך עשר דקות, כדי לשמור על המיצים שלהם. אתה צריך גם לוודא שיש לך מספיק לכל סועד, בדרך כלל סביב שניים לסועד אם מגישים אותם כמתאבן, או שלושה אם משתמשים בהם כמנה עיקרית. שליו יכול לעמוד בתבלינים אגרסיביים יותר מאשר עוף בשל טעמו הגמימי המתון, והוא מקבל טעמים טובים יותר מבשרים אחרים. מרינדת יין אדום תסתדר יפה מאוד, ועבור פינוק ממש מפואר, שליו מתמזגים היטב עם כבד אווז.

2. גרובית משופשפת – אלה גדולים משליו, ולמעשה נראים יותר כמו תרנגולות בר קטנות, עם טעם אסרטיבי יותר ובשר קליל. הם יכולים להשתפר ברוך אם הם תלויים כמה ימים, וזמן הבישול צריך להיות פחות מאשר לעוף. חובבי משחק רבים מחשיבים את ציפורן כציפור המשחק הטעימה ביותר, והם יכולים להחליף עוף בכל מתכון לשדרוג טעים. שיטות הבישול המומלצות ביותר הן אם כי טיגון עמוק או עטיפה בבייקון ואז צלייה או אפייה בתנור.

3. צ'וקאר פרטריד '- המכונה גם פצפונת אדומה-רגליים, הציפורים האלה הוצגו לארה"ב מאסיה, ומספרן מספיק שלמרות הפופולריות שלהם בקרב גורמים, יש הרבה מה להסתובב. העופות השמנים האלה שוקלים קילו וחצי כל אחד, הם בגודל של תרנגולת קורניש כשהיא לבושה, והם דומים לשלווים בטעם ובמרקם, עם טעם שתואר כאגוזי ומתון. הם גם מצליחים בכל מתכונים הקוראים לשליו, אם כי גודלם הגדול יותר אומר שאתה צריך להתאים את זמני הבישול וגדלי ההגשה כראוי.

4. פריטרידג 'אפור – הידוע גם בשם האוגדון ההונגרי, או האן, ציפור זו הייתה תמיד מעדן, ובשר הכהה הכהה שלה, בעל מעט טעם מובהק, זכה להערכה של גורמט מהתקופה הרומית ועד ימינו. במשקל של חצי קילו עד קילו אחד, הם מוכנים בדרך כלל שלמים ונאפים בתנור. לאגוזים, פרי סתיו ופטריות יש פרופילי טעם שכבר מזמן קשורים לציפור זו, והם מצליחים גם כמלית או לרוטב.

5. פסיון – ציפור המשחק המזוהה לרוב עם מלוכה, כאשר גודלו הגדול של הזכר והנוצות הססגוניות הופכים אותו לגביע ציד בפרסים. פסיונים מוערכים היטב על שולחן האוכל כמו שהם צדים. גודלם הגדול יותר הופך אותם למרכז מרכזי לחגיגות, ובמקרה של ציפורים מגודלות בחווה שתלויים למשך זמן מינימלי, הטעם מתון מספיק כדי להיות מקובל גם על אנשים שאינם אוהבים משחק. מי שמעדיף טעם חזק יותר יכול לבחור בעופות בר שנתלו זמן רב יותר, עד שבוע, מה שמאפשר לטעם של הציפור להתפתח יותר. טבחים המשתמשים בפסיון צריכים לשים לב במיוחד להבדל הטעם בין בר לגידול חווה, כמו גם לתלות מינימלית ומיושנת, מכיוון שתבלינים צריכים להיות חזקים מספיק בכדי להעצים את טעם הציפור מבלי להטביע אותה.

באופן כללי, שיטות בישול לציפורי ציד צריכות להסביר את היותן רזות יותר מעופות מגדלים בחווה, ובכך מהר יותר להתייבש, לכן טכניקות כמו המלחה או הוספת מעט שומן בצורת חמאה במלית או איסוף עם בייקון לעשות פלאים. כיסוי לבלילה או קרום ואז אפייה או טיגון עמוק הוא גם רעיון טוב שכן הציפוי מגן על הבשר מפני התייבשות.

זיווגי יין לעופות אלה כוללים בדרך כלל יין לבן אסרטיבי יותר או אדום בהיר יותר, אך מרינדות, תבלינים ורטבים ישפיעו על הגובה היחסי של היין הדרוש – ברולו או קברנה סוביניון ברוטב יאפשרו זיווג עם אדום טאני, בעוד שתבלינים מזרחיים יתאימו היטב לתבלין של סירה טובה. למי שרוצה לשמור על מזדמנים, גם בירה טובה תעשה מצוין. אוכלים שמח!Source by Brandon M Peters

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved