www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

חתולים סיביריים – המיתוס של החתול החופשי מאלרגיה

/
/
/
41 Views

חתולים סיביריים נקראו היפואלרגניים. מבחינתי זה נכון. ההגדרה של היפואלרגנית נמוכה יותר באלרגנים, ואינה אלרגית. כל חתול וכל חתול שונה כמו כל אדם ואדם. יש לנו 5 חתולים מגדלים כאן ב- Kings Choice Siberians וסירוס אחד פלוס חתלתולים לסירוגין. אני אלרגי מאוד (כוורות, אסטמה, אלרגיה וכו '), עם בדיקת האלרגיסטים כדי להוכיח זאת. אני יכול לחיות עם 2, בלי בעיות. רבים כאלה, אני זקוק לתרופות קלות. אני רוחץ אותם כל שבועיים – 4 שבועות – ניתן לרחוץ את הסיבירים ולמעשה רבים נהנים מהמים, זה מסיר כל כמות קטנה של פל d1 ואחרי שאני תמיד מפנק את עצמי על ידי הטמנת הפנים בפרוותם הנקייה והיבשה. בביתי אין לי וילונות רק תריסים ושטיחים נזרקים בלבד. אני גם לא נותן לחתולים שלי לישון בחדר השינה האישי שלי, כדי ליצור אזור חופשי. לבסוף, אני מקצה חובת המלטה לאחרים ויש לי קופסאות זבל נקיות עצמיות למקרה שאעשה זאת בסופו של דבר. עם כל זה אני מצליח. באופן זמני, עד שהגורים לא יתקיימו בבית – יש לנו 10. אני יושב כאן בסדר והקלדתי את זה, באביב לא פחות, ולא משגיח על עיניי כאילו הייתי בבית של מישהו עם חתול בית אחד בלבד. כל אדם וחתול שונים זה מזה. גירודים קלים לי כאשר טופר של חתלתול מנקב אותי, אבל הם צעירים מאוד ומכוסים ברוק אמא. רק מגע של קרם בנדריל והוא נעלם.

שואב אבק, רחץ אותם והשקיע בסיביר גזעי אמיתי – לא חתול מקלט. האמת, ספק רב אם כל הסיבירים הגזעיים נמצאים במקלטים. אם אתה מוכן ליטול תרופות מדי פעם ו / או קרם בנדריל לשריטות (בהנחה שאתה אלרגיה מאוד גבוהה כמוני) כדאי שתסתדר טוב. לקוחות עם אלרגיות פחותות אומרים לי שאין להם שום תסמינים. כפי שאמרתי, כל החתולים והאנשים נבדלים זה מזה. אנו מגדלים את הסיביר המסורתי בלבד. ההבדל בין מסורתי ל"לא "הוא שלאחרים יש גן של נקודת צבע. הם קיבלו זאת אי שם ברקע שלהם במעבר לסיאמי. אלה, אני נרתע מכך שאיני רוצה להוסיף שום רמת אלרגיה פוטנציאלית למה שהוא כבר זן מדהים. הם נקראו נבאס, נווה מסכות, צבע סיבירס פוינט, CP או אפילו לינקס – כולם זהים. יש הסובלים מאלרגיה שטוענים שהם מצליחים טוב עם הנבאס, אבל מבחינתי זה לא שווה את הסיכון. תוכלו להכיר אותם מיד לפי צבעם הלבן וסימני הסגנון הסיאמי. הסיבירים המסורתיים מגיעים בכל צבע טאבי ובמוצקים רבים. קינמון, לילך וחום הם הצבעים היחידים שאינם מותרים. הסיבה לכך היא ששוב הוא הופק באמצעות חוצה-צלבים. הם אינם צבעים מסורתיים טבעיים לסיביריים.

יש לי אנשים ששואלים אותי לגבי בדיקת פל d1. זו לא דרך נהדרת לבחור את הסיבירי שלך. מתקן הבדיקות יגיד לך שיש להם מרווח שגיאות של 50% בבדיקות מושלמות. אחוז הכישלון הזה גדל למעשה עם שגיאות באוסף. זה הופך את המבחן לחסר ערך. זה גם יקר מאוד. מגדלים מציעים מספרים אלה יותר כדי לרצות את הציבור מאשר לכל ערך אמיתי. בדיקות פרווה אינן חסרות תועלת שכן המגדל יכול היה לרחוץ את החתול במקום הראשון. הרחצה עם החודש שקדם לו מבטל את הבדיקה. חתול אחר אולי ליקק את חתול הבדיקה שהעביר רוק עם פל d1. אז איך זה מסתכם? ובכן, שום דבר אינו אלרגי. לאחרונה הם גילו שאנשים יכולים להיות אלרגיים לאוויר קר. אז להגיד נטול אלרגיה זה לשקר. עם זאת, כפי שאמרתי היפואלרגני פירושו נמוך יותר באלרגנים. כן, ייתכן שסיבירי יהיה היפואלרגני. אפילו סובל מאלרגיה קשה כמוני יכול לחיות באושר עם חתול משלהם. עליכם להיות מוכנים לעשות את עבודת הרגליים כדי לחקור את מגדל הבחירה שלכם, לשלם את העמלות הנדרשות בגידול חיית פלא כזו ולנקוט באמצעי זהירות על ניקיון כדי שתוכלו לחיות חיים מאושרים ארוכים עם חיית מחמד נפלאה שחיה לעיתים קרובות 20 השנים האחרונות. אם תמיד רצית חתול – זו המשאלה היקרה ביותר שלך ותהיה מוכן ואחראי, אז אני ממליץ לך לבדוק את הגזע. זה אולי בדיוק מה שתמיד רצית.Source by Rhonda King

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved