www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

כיצד לטפל בחיות המחמד הזוחלים שלך

/
/
/
16 Views

הוספת בן משפחה חדש היא תמיד צעד גדול. אנחנו לא מדברים על בן אדם, אם כי אנחנו מדברים על חיות מחמד זוחלים! בעלי חיים מגוונים להפליא אלה יכולים להביא הרבה כיף ואופי לביתך. תלוי באיזה זוחל בבעלותך, ייתכן שאף אחד יצטרף אליך באופן קבוע מחוץ למתחם שלו! עם מספיק מחקר, כל אחד יכול להיות בעל זוחלים נהדר, אבל אפילו לדעת את היסודות יכול לעזור. אנו נעבור על כמה מהיסודות של לטאות וסירות ספציפיות, אך ניתן ליישם טיפים אלה על רוב הזוחלים האחרים.

לא משנה כמה אתה חושב שאתה עשוי לדעת על זוחלים באופן כללי, תמיד מומלץ מאוד לעשות מחקר מקיף על הגזע הספציפי שאתה בודק. בדרך זו, אתה מוכן ותוכל לנהל טוב יותר את כל ההפתעות שעלולות להתעורר כשאתה מטפל בחיית המחמד הזוחלית החדשה שלך. להיות מושכל היטב על חיית המחמד שלך זה לא רק טוב יותר עבורך, כך תוכל להבטיח את החיים הטובים ביותר עבור חברך החדש.

טיפים לטיפול לטאות

אפשר לומר שללטאות הם הזוחלים היחידים עם נטייה לברוח, אבל באמת, נראה שלזוחלים באופן כללי יש דחף לזחול, להחליק ולהתחפר מהמתחמים המיועדים להם. עם זאת, תרצו לאבטח את בית הגידול של הלטאה שלכם. ישנן אפשרויות רבות למתחמים, כולל אקווריומים, כלובי פלסטיק וכלובי תיל. רק וודא כי זה שתבחר יכול לספק את הטמפרטורות הנדרשות. אתה רוצה לתת לזוחל שלך גם טמפרטורות קרות וגם חמות מכיוון שהם אוהבים להתחמם ומספיק מקום לטפס.

טיפים לטיפול טוב

להחזיק בואה זה נהדר! הם ידועים באופיים הצייתני שלהם ונוחים אך יכולים להוות אתגר למתחילים. ככל שתחקור יותר על סירות למכירה, שקול את הגודל שאליו יוכלו להגיע. ניתן לשמור על בואס בתוך מתחם, אך כפי שרוב הזוחלים עושים, הם אוהבים לברוח ותצטרכו להיות מסוגלים להתמודד עם זה בביטחון. כדאי גם לשים לב שהתזונה שלהם מורכבת מהזנה גדולה יותר. גם עם השובבות שהם יכולים להיכנס אליהם והתזונה הגדולה יותר שלהם, מורלי הבואה הופכים את הזוחל הזה לפופולרי להפליא.

פופולריים של בואה מורפס ולטאות למכירה

האם יש לך לטאה או בואה מסוימים בראש? אתה יכול למצוא כל מיני לטאות בחנות זוחלים, ועם שהמורות הבואיות הופכות יותר ויותר אינסופיות באפשרויות, זה מובן אם אתה מרגיש מוצף. תן לנו לעזור לך לצמצם את האפשרויות שלך. להלן מספר מורפות ליבה ולטאות פופולריות למכירה.

שממיות מהוות תוספת נהדרת לכל מי שמתעניין בזוחלים סקרנים. הם מגיעים בסוגים שונים של צבעים וקל יחסית לטפל בהם. שממיות נמר, כמו שממית נמר אלבינו, יכולות להיות מאוחסנות באופן משותף כשיש רק זכר אחד נוכח ודורשות הרבה מים. דרקונים מזוקנים הם עוד בחירה מצוינת אם אתם מחפשים לטאה משעשעת למכירה. האישיות והמחוות הידידותיות שלהם יזכו אותך.

חול הבואה הקנייתי הוא כנראה ההימור הטוב ביותר אם מעולם לא החזקת בו. הם בגודל יותר לניהול ומציגים את התנהגות הבואה הרגילה של רגוע ופסיבי. בגלל גודלם הקטן יותר, הם תופסים פחות מקום בתוך מתחם, כך שהם נוחים אם יש לך מקום מינימלי.

היכן אוכל לקנות לטאות באופן מקוון וסירות למכירה?

מוכרי זוחלים מהימנים בנו קהילה ורשת המספקת בעלי חיים איכותיים. עדיף תמיד לקנות לטאות באופן מקוון ממוכרים מבוססים שיש להם מוניטין של קבלת הזוחל בצורה בריאה ושלמה. אם אינך יכול להחליט על בחירתך בסירות, זכור את הסוג המתאים ביותר לאורח חייך והתכונן אליו.

הטיפול בזוחל שלך הוא לא רק על מנת שההגדרה הראשונית תקין. אתה גם צריך לשמור על הטיפול ולשים לב לזוחל שלך באופן קבוע. הפוך טיפול אופטימלי להחלטה מודעת והזוחל שלך ישגשג.Source by Amir Soleymani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved