www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

כיצד קניית זוחלים למכירה יכולה לשנות את חייכם

/
/
/
39 Views

רכישת זוחלים למכירה מסמנת את תחילתו של מסע אתגרים ופיתוח הן עבור חיות המחמד הזוחלים והן עבור בעליהן. בין אם זה לטאות, פיתוני כדור או צבי תינוקות, בחירה מבין הזוחלים הרבים הזמינים למכירה יכולה לקצור פרסים מדהימים.

בעלות על בעל חיים מכל סוג שהוא, ללא קשר לזוחל או לא, תגיע עם שלב ההסתגלות שלו. רק בגלל שזוחלים אינם חיית המחמד המקובלת, אין זה אומר שהם לא יהפכו לליווי ראוי. אם ההזדמנות להחזיק זוחל אי פעם מציגה את עצמה בפניך, קח את ההזדמנות ולמד דבר או שניים!

הנה איך קניית זוחלים למכירה יכולה לשנות את חייך ואת הזוחלים הטובים ביותר למכירה שיש לקחת בחשבון.

הם ישנו את נקודת המבט שלך. אם מעולם לא החזקת חיות מחמד זוחלים כי העדפת במקום זאת את חיות המחמד הפרוותיות והמתלטפות, אתה צפוי להפתעה מתוקה. אתה עלול להיות מופתע לגלות עד כמה חיות מחמד זוחל אישיות יכולות להיות באמת. בטמפרטורה הנכונה ובמסגרת המתאימה, זוחלים ישגשגו ויציעו לכם בידור ייחודי והערכה חדשה – ומתמשכת – לזוחלים. היכרות עם זוחלים כחיות מחמד משנה את תפיסת הזוחלים שלך ומקלה עליהם לאהוב.

אתה תהיה אובססיבי. האם פגשת אי פעם בעל זוחלים שלא היה קצת אובססיבי לזוחל שלהם? כמובן שלא! הסיבה לכך היא שבני אדם נוטים ליצור קשר ייחודי עם זוחלים. למרות שעדיין הוכח כי זוחלים באמת יכולים לאהוב אותנו, אתה יכול לדעת מההתנהגות שלהם מתי הם נוחים וסובלניים יותר ממך. זה דורש סבלנות וזמן, אבל ברגע שתקבל אחיזה בשמירה על זוחל ותפתח את ההבנה ההדדית הזו, תרצה עוד!

הם ילמדו אותך יותר מהצפוי. כפי שציינתי קודם, סבלנות היא משהו שזוחל בהחלט ילמד אותך. מכיוון שרובם זקוקים לזמן להסתגל לסביבתם החדשה ולאופן הטיפול בהם, חשוב לתת לזוחל שלך מספיק זמן כדי להרגיש נוח. משמעת יכולה לנבוע מבעלות על כל בעל חיים, אך זוחלים, באופן ספציפי, זקוקים לסוג הדיאטה והסביבה הנכונים (חום, לחות, אור וכו ') כדי לשגשג. כמו כן, על ידי הצורך להגדיר את המתחם בעצמך, אתה זוכה להערכה לקשר של החיה להישרדות עם הטבע.

חיות הזוחלים הטובות ביותר לבעלות

כשאתם קונים זוחלים לחיות מחמד, אתם עלולים להיות המומים מהאפשרויות האינסופיות לכאורה. אם אינך בטוח מאיפה להתחיל, הנה כמה הצעות. כדור פיתונים למכירה מגיעים באינספור מורפוסים. אם אתם מחפשים משהו ייחודי, דל תחזוקה ומתאים למתחילים, כל אחד מכדורי הכדור למכירה הם אופציה נהדרת. בניגוד למה שחלקם מאמינים, אינך צריך להיות מטפל נחשים מומחה כדי להחזיק נחש. כל מה שאתה צריך זה הרבה מחקר והנכונות לקחת על עצמך אתגר מהנה.

אתה יכול למצוא לטאות למכירה לאנשים מכל רמות הניסיון, אך הדרקון המזוקן הוא ללא ספק אחד הפופולריים ביותר. אופי הסקרן והשובב שלהם עוזר לבעלים חדשים להשיג ביטחון בטיפול ובהאכלה, במהירות. ואז הם יכולים גם לבדר בעלים מנוסים יותר. איגואנות יכולות להיות גם חיות מחמד של זוחלים, אך יש להשאיר אותם למטפלים המנוסים יותר.

אם יש לך מקום לזה, מצא לעצמך צב למכירה וצבר בן זוג לכל החיים. צבים ידועים באריכות הימים שלהם וכאשר הם נשמרים מאושרים ובריאים, הצב באמת יכול לחיות מאות שנים. בין אם תקנו מכירה של צב מבוגר או תינוק למכירה, תגלו שהזוחלים האלה הם בן הזוג המושלם, כל אחד עם אישיות משלו.

ברגע שאתה יודע איזה זוחל הכי מתאים לך ולמשפחתך, התחל לעשות כמה שיותר מחקרים על צרכיו. למד את דרישות הטמפרטורה והחימום שלו, התזונה הרגילה שלו והאם עליו לקבל טיפול תכוף או לא. ברגע שסוף סוף אתה בעל זוחל, תבין מדוע כל כך הרבה אנשים לא יכולים לקבל מספיק. בעלי זוחלים נמצאים בקטגוריה משלהם המוקפת בבעלי חיים קשקשים ואקזוטיים, והם יודעים יותר מכולם עד כמה יכול להיות נהדר להחזיק זוחלים. יש שאולי יקראו לזה שינוי חיים.Source by Amir Soleymani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved