www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

כלבים עושים את הדברים הכי קשים – חלק 2

/
/
/
37 Views

זהו חלק 2 במאמר בן שני חלקים המתאר כמה דברים מוזרים ומצחיקים שכלבים יעשו בבית שעשויים לשעשע אותך.

הרשו לי לחדש את פסקאות הפתיחה של המאמר בחלק 1:

כל מי שהיה לו העונג שיש כלב בביתו, חייב לתהות על כמה מהתעלולים שהם רואים מדי יום. אני מסירה את גילי כשאני מזכירה שארט לינקלטר נהג לומר "ילדים אומרים את הדברים הכי גרועים". ובכן, כלבים לַעֲשׂוֹת את הדברים הכי קשים גם.

רק תחשוב על זה – כשאתה צופה בטלוויזיה ורואה כלב מחובק על ידי מישהו או אם הם עושים משהו מצחיק או אפילו מטופש, שלא יכול שלא לחייך. חשוב על התגובה של מרבית החולים לכלב טיפולי בבית חולים. אתה לא יכול שלא להיות רגשי.

אז הנה כמה דברים שכלבים עושים שיעצבנו אתכם או שיעשעו אתכם. אני מקווה שתיהנו מהם. אגב, הציטוטים הם סביב מה שהכלב שלך חושב.

  1. האם הכלב שלך עקשן עד כדי שיגע אותך? היה לנו כלב באסט בשם מורטי שאיכשהו קפץ על המיטה, וזה היה ממש הישג עם רגליו הקצרות. עם זאת, פעם במיטה הוא טען שהכרית היא שלו ולא זזה. כמעט יכולת לשמוע אותו אומר "זה שלי, שלי אתה שומע אותי, שלי!" אחרי מספר מבטים מלוכלכים של מורטי, לקח לאשתי ואני ביחד להוריד אותו מהמיטה עם כמעט נקניקייה שלמה המשמשת כשוחד. מי אומר שכלבים לא חכמים!

  1. אם כבר מדברים על מיטות, אם אתה נותן לכלב שלך לישון איתך הוא כמעט בוודאות יתפוס לעצמו מקום, בדרך כלל באמצע, וידחוף אותך לקצה. ושכבת שם וממלמלת לעצמך ולוקחת את זה!

  1. כלבים אינם יודעים את גודלם. בין אם טרייר או דני גדול, הם ירצו להניח על הברכיים כשאתה צופה בטלוויזיה או, גרוע מכך – להחליט להשתרע על הספה כשהיא ריקה. "באמת יש לך כאן ספה נוחה. הכיסאות לא בשבילך?"

  1. "לאן נעלם ההמבורגר ההוא?" אתה יכול לשאול את עצמך. אם השארת אותו בקצה השולחן שלך בהישג יד כלכלי אז זה נעלם.

  1. אם אתה רוצה שהספר שנמצא על השולחן יישאר יבש, לעולם אל תניח כוס נוזל לידו אם יש לך כלב עם זנב פעיל להתנדנד. לפעמים כלבים לא יודעים את כוחם.

  1. באיזו תדירות היית צריך לעזוב מסיבה או בית של מישהו מוקדם כדי להגיע הביתה כדי להוציא את הכלב? כלבים איכשהו יודעים מתי זה הזמן הרגיל שלהם לעשות פיפי לפני השינה, ואיחור של כמה דקות יכול להיות אסון אמיתי.

  1. האם הכלב שלך הוא אחד שאוהב לשחק בשלוליות בוץ ואז להיכנס ולהתנייד? איזה כיף!

  1. כלבים רבים יבחרו באדם מועדף במשפחה להיקשר אליו כבן לוויה. אבל זה לא אומר שהוא לא אוהב את שאר המשפחה. במקרה שלי, הבוטן הכלב שלנו, שהוא מורקי (חלק יורקשייר טרייר ומלטזית), בחר באשתי כחבר הכי טוב שלו ויעקוב אחריה בכל מקום בבית, מה שיכול להוות מטרד אמיתי, במיוחד אם אתה עוזב את השירותים. דלת פתוחה. רק הקפד לא לדרוך עליו.

  1. כלבים לא יודעים מה זה שואבי אבק, הם פשוט יודעים שהם לא אוהבים אותם. הם נובחים כדי להפחיד אותו או לברוח ולהסתיר את עצמם. כמה כלבים פשוט ישכבו שם ואתה כמעט יכול לשמוע אותו אומר "קדימה ונסה להסתדר עליי, אני מעז אותך!"

  1. ואחרון חביב, להביא הביתה מתנה לאמא. האם אתה לא פשוט אוהב את זה כאשר הכלב שלך מגיע לדלת האחורית ומפיל את ה'מתנה 'לרגליך? עכשיו אתה הבעלים של חיה קטנה או ציפור. והכלב שלך פשוט יושב שם ומנדנד בזנבו, נראה כל כך גאה ואומר "תראה מה הבאתי לך אמא. אני אוהב אותך!"

אני מקווה שנהנית מהאנקדוטות האלה. אם יש לך התנהגויות כלבים שלא הזכרתי, אנא יידע אותי. אתה יכול לשלוח לי דוא"ל עם הצעותיך בכתובת: Feelafe@comcast.net אשמח לשמוע ממך.Source by Larry Zolna

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved