www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

לומדים כיצד לשמור על נחש לחיות מחמד

/
/
/
32 Views

נחש זקוק לטיפול הולם, בדיוק כמו כל חיית מחמד אחרת. אך מכיוון שהם אינם דומים לבעלי החיים הנפוצים אנו כבר יודעים הרבה כיצד לטפל בהם, במקרה זה עליכם להתאמץ ללמוד כיצד לשמור על נחש לחיות מחמד לפני שאתם קונים אותו.

נחשים אכן זקוקים לכל הציוד הרגיל לטיפול בחיות מחמד של מקלט בטוח, נוח, מזון ומים.

הנה קצת מבוא לחלק מהצרכים הספציפיים שיש לנחשים להישאר בריאים ובטוחים.

מה אוכלים נחשים?

כשנחשים חיים בטבע הם צדים ומאכילים מכרסמים וזוחלים קטנים. אז, אתה עשוי לחשוב שאתה צריך להאכיל את הנחש שלך מכרסמים חיים כמו עכברים.

אך למעשה, הנחש שלך עלול להיפגע מהארוחה שלו שמנסה להגן על עצמו מפני אכילה, ולכן בעלי חיות מחמד טובים במקום זה מאכילים את הנחשים שלהם טרף שהומת אנושי ואז הוקפא לנוחיותך.

פירוש הדבר שאתה פשוט מביא את מלאי הארוחות שהומתו מראש ומאחסן אותן במקפיא ואז פשוט מפשיר אותו לפני שאתה מאכיל את הנחש שלך.

באיזו תדירות עלי להאכיל את הנחש שלי?

כמו מינים מתבגרים רבים, נחשים צעירים נוטים לאכול יותר ממבוגרים מכיוון שהם גדלים כל כך מהר.

אז אתה צריך להאכיל אותם לעתים קרובות יותר מאשר כשהם מתבגרים, למשל נחשים צעירים ניזונים פעם בחמישה ימים עד שהם בני 9-12 חודשים.

לאחר מכן יש להאכיל אותם כל 6 ימים.

ברגע שהם מגיל 3 ומעלה אתה צריך להאכיל אותו רק אחת ל -10 עד 14 יום.

אז ברגע שהנחש שלך כבר מבוגר, יש לך הרבה פחות עבודה ופחות ביקוש בתקציב המזון שלך, מכיוון שזה רק בערך פעם בשבועיים אתה צריך להאכיל אותו.

כמה אני צריך להאכיל אותו?

ברור שאתה צריך גם לקבל מושג לגבי כמות ההזנה שהיא זקוקה לגודלה ולגילה.

זה נורמלי לחשב את גודל הטרף כדי להאכיל אותו על ידי בדיקת היקף הנחש שלך ולתת לו טרף שגדול פי 1.5 או פי 1 בעובי גוף הנחש שלך.

האם יש דרישות מיוחדות למים?

במתחם הנחשים שלך תמיד צריך להיות אספקה ​​נקייה של מים פושרים או טמפרטורת חדר, גם אם נראה שהנחש שלך לא שותה אותו.

נחשים נוטים להתרחץ ואפילו להשרות בנחת בקערת המים שלהם. לרוע המזל, הם גם נוטים לעשות את צרכיהם, ולכן עליכם להיות ערניים לגבי החלפת המים מדי יום.

אתה צריך לקבל קערה כבדה מוצקה שהנחש לא יכול להתהפך כשהוא מטפס פנימה, והקערה צריכה להיות רדודה כדי שתוכל להיספג ללא סיכון להילכד ואף לטבוע.

איזה סוג של כלוב נחש מתאים לביתו?

חשוב שכלוב הנחשים שלך יהיה מאוד מוצק ובטוח, מכיוון שחלק מהנחשים הם אמני בריחה אמיתיים שיצליחו לדפוק ולדחוף כל דלת וסדק כדי לבדוק אם הוא יכול לדחוף את דרכו החוצה.

אפשרויות פופולריות מאוד הן טרריומים של נחש (ותוכלו לקנות מגוון יפה של כאלה במחיר סביר באינטרנט באמזון) או להשתמש במיכלי דגים / אקווריומים, כל עוד תוכלו לאבטח את המכסה עליו.

אך וודאו כי למיכל יש אוורור מתאים לאחר הדלקתו, שכן הנחש זקוק לאוויר צח וליכולת להפיץ אוויר לשם בקרת טמפרטורה.

נחשים צריכים להרגיש בטוחים ומסוגלים להסתתר כשהם רוצים לישון באופן פרטי, אז ספקו להם כמה ממערות הנחשים שתוכלו לקנות מסלע, עץ או פלסטיק.

כדי לאפשר לנחש שלך להישאר בכושר וגוון, עליך לספק גם כמה ענפי עצים שיוכלו לטפס ולהתפתל.

מתחם הנחש דורש גם מצעים מתאימים למשטח הרצפה, הנקראים מצע. עיתון, שבבי קליפת אורן ושבבי אספן הם בחירה טובה.

הימנע משימוש בדברים כמו שבבי ארז, תירס, חול, אדמה או כל שבבי אורן. אתה יכול גם לקנות מחצלת סדינים של אסטרו פשוטה לניקוי ומחזור עבור כיסוי הרצפה.

האם נחשים תמיד זקוקים לסביבה חמה?

לא כל הנחשים באמת צריכים שיהיה לו חם במתחם שלהם. אתה אמור לספק מנורת חום לחיבור לקצה האחד של הכלוב, כך שיש מגוון של טמפרטורה עם חום בקצה אחד וקריר יותר בקצה השני.

אתה יכול גם לספק כרית חום במקום אם נורה תקורה אינה נוחה … אך אל תספק סלעים חמים או כל דבר שהנחש יכול לשרוף את עצמו עליו.

אלו כמה טיפים בסיסיים שיעזרו לך להתחיל, אך עליך ללמוד כמה שיותר כיצד לטפל כראוי בנחש חיית המחמד שלך, לכן עליך לבקר בכמה פורומים של נחש ולתקשר עם בעלי נחש אחרים לחיות מחמד.

ויש כמה ספרים נהדרים באינטרנט שאתה יכול להוריד כדי ללמוד בפירוט את כל מה שאתה צריך לדעת, כולל נושאי בריאות הנחשים ואפילו איך לגדל את הנחשים שלך אם זה מה שאתה רוצה לעשות.Source by Helene M Malmsio

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved