www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

מאנקס חתול – יתרונות וחסרונות של בעלות על חיית המחמד המעניינת הזו

/
/
/
51 Views

סיבות ונגד בעלות על חתול מאנקס כחיית מחמד

חתול המאנקס נראה לראשונה בשנות ה -1700 והפך פופולרי למדי עם השנים. המאפיין הבולט ביותר של גזע זה הוא שחלקם חסרי זנב ואילו לחלקם זנבות קצרים ואחרים זנבות רגילים. חסר זנב או קצר זנב הוא תכונה שהופכת אותו לאטרקטיבי לאנשים המחפשים משהו חריג אצל חתול מחמד.

בעוד שהם מגיעים בכל סוגי תצורת הזנב, המאפיין העיקרי של חתולים אלה הוא הראשים עגולים עם עריסה כמו אוזניים במבט מאחור. הם חתול בעל גוף מלא עם רגליים ארוכות יותר מאחור מלפנים. למרות שהם נראים שונים מרוב החתולים, המנקס יראה רבים מאותם מאפיינים כמו רוב החתולים יחד עם כמה מאפיינים של כלבים.

מדובר בחתולי פנים שיש לעקרם או לסרס אותם ולוודא שיש להם על מה לגרד. הם אוהבים מקומות גבוהים, כך שאם אתה לא מוצא אותם הסתכל בגובה העיניים שלך וכנראה תמצא אותם על מדף או על גב הכיסא.

יתרונות:

חתול המאנקס אינטליגנטי ביותר ושובב ביותר. התנהגותם מבולבלת לעיתים קרובות עם זו של כלב בכך שהם אוהבים להביא דברים ויעקבו אחריכם בכל רחבי הבית. הם חתולי שמירה טובים ומגנים מאוד על הטריטוריה שלהם ויתקפו פורץ ולא משנה גודל או סוג. הם מאוד חברתיים ואוהבים מאוד להיות סביב בני אדם.

מאנקס הולך ליהנות ממשחק במים. אם תתן למים לטפטף בחדר האמבטיה או במטבח שלך, אתה עלול למצוא את חיית המחמד שלך משחקת בכיור שלך. ידוע כי חיות מחמד אלה נהנות מאמבטיה שהיא אידיאלית עבור בעלים שרוצים לרחוץ את חתוליהם מבלי להישרט.

חתול המאנקס של חיית המחמד שלך יהיה טוב בלמידת פקודות ולכן הוא בדרך כלל קל לאילוף. הם אינם חיה מסובכת ומורכבת שהופכת אותם לאידיאליים לבעלים שרוצים בן זוג וגם חיית מחמד.

מאנקס הוא בדרך כלל חתול שקט ללא הרבה מילוליות, אם כי הם "ידרדרו" לצעירים שלהם או לבני האדם שלהם וינהמו כאשר הם מגנים על הטריטוריה שלהם. אפילו חתול נקבה בחום די שקט לגבי זה.

חסרונות:

מאנקס חיית מחמד מעוניין בכל דבר ולכן ישחק בכל שעות היום או הלילה. אתה עשוי להיות מוטרד בכל שעה שעשויה להוות בעיה עבורך ועבור ביתך. אם אתה לא רוצה להיות מוטרד מחיית המחמד שלך, האפשרות הטובה ביותר תהיה לנעול את החתול שלך מחדר השינה שלך בלילה.

תסמונת מאנקס היא הבעיה הבריאותית העיקרית עבור מאנקס ועשויה להיות דאגה גדולה עבורך. זה גורם לקיצור בעמוד השדרה ויכול להיות כואב מאוד ומזיק לחתול מכיוון שהוא גורם לבעיות בהמשך הדרך. קניית מאנקס לחיית המחמד שלכם ממגדל מכובד תמנע את רוב הבעיות כמו זה. דבר נוסף שתרצה לעשות הוא לקנות ביטוח שיכול לעזור בחשבונות היקרים הקשורים לתסמונת מאנקס.

קבלת חתול חופשי מתסמונת מאנקס פירושה שיהיה לך חיית מחמד שלא תהיה לה יותר סיכוי לבעיות רפואיות מכל סוג חתול אחר. בשל מידת האינטליגנציה הגבוהה, הטבע האוהב יחד עם חיים ארוכים יחסית הופכים את מנקס לחיית המחמד לרכישה רצויה ביותר לכל משפחה.

שקול את כל האפשרויות הללו כאשר אתה מחפש להיות בעל חתול מאנקס. ברגע שתדעו כל מה שיש לדעת עליהם, תוכלו להחליט אם סוג זה של חתול לחיות מחמד הוא מה שאתם רוצים בתוך ביתכם או כבן לוויה. אני חושב שתסכים שהם לא רק יוצאי דופן אלא גם מייצרים חיות מחמד טובות.Source by Don A Levy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved