www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

מדוע ציפורים עפות לחלונות?

/
/
/
36 Views

צ’יקדי נוחת על האדמה ותופס באג קטן לחטיף. זה ממריא במהירות רק כדי להטיס טפיחה אל החלון הקדמי שלך, ואתה שומע את ה"דוד ​​"הנורא הזה.

למרבה המזל זה היה רק ​​להיט מבט. לאחר שנסוג לענף עץ סמוך להתאוששות, הצ'יקדי חוזר לעצמו ועף לכיוון אחר. לציפור הקטנה הזו היה מזל. התנגשויות בחלונות גורמות לאלפים רבים של מקרי מוות בציפורים מדי שנה.

זכוכית שקופה אינה נראית לעין לחלוטין. במקום זאת הם רואים השתקפויות של סביבתם, כמו עצים ושמיים. או שהם מוצאים צמח בית או חפצים מבריקים בתוך הבית שלך מעניינים מאוד ועפים לעברם. אם תסתובב בביתך ותסתכל על ההשתקפויות בחלונות שלך, תראה אותם כמו שהציפורים שלך רואות אותם.

עם זאת, באפשרותך למזער או אפילו לסלק בעיה זו על ידי תליית חפצים בתוך חלון הזכוכית או הדלת או מחוצה לה כדי לשבור את ההשתקפויות האלה.

לפני כ- 6 שנים עלה לי הרעיון להשתמש ברצועות נייר דבק ויניל (שם המותג 'Contact') המסודרות בתבנית אלכסונית, כדי למנוע מציפורי הבר שלי לחדור לחלונותינו.

ראשית, וידאתי שהכוס נקייה ונקיה מכל שומן שעשוי למנוע הידבקות. בחרתי נייר דבק ויניל בעיצוב גרגר עץ בהיר, שמצאתי בחנות המוזלות הגדולה המקומית. לאחר מכן מדדתי את החלון באלכסון מפינה לפינה, וחתכתי את הרצועה הראשונה שלי באורך, בתוספת 3 אינץ 'כדי לאפשר בזבוז. יש רשת על גבי נייר, כך שמדידת רצועות בגודל 2 אינץ 'הייתה משב רוח. אתה יכול להשתמש בכל רוחב שתרצה, תלוי בגודל החלונות שלך. עם זאת, אינך מעוניין שהרצועות יהיו קרובות כל כך זו לזו עד כי הן עלולות להסתיר את מבטך.

התחלתי את הפס הראשון שלי בפינה העליונה של החלון והדבקתי את הרצועה לזכוכית החלון בקו ישר, והסתיים בפינה התחתונה הנגדית. גזמתי את עודפי הנייר הדבק ומדדתי את הרצועה הבאה. שמירת הרצועות בקו ישר היא קלה אם מכינים תבנית קרטון ברוחב הרצוי (בחרתי ברוחב 2 אינץ '), וארוכה מספיק כדי להגיע מפינה לפינה בחלון שלך. השתמש בתבנית כמרווח כדי להבטיח מרחק אחיד מרצועה אחת לאחרת. במקום קרטון, תוכלו לבחור להשתמש בחתיכת עץ ארוכה ברוחב הרצוי.

המשך להוסיף רצועות באלכסון לכיוון אחד, ואז התחל בפינה העליונה הנגדית וחזור. הדפוס הזה מזכיר לי בית כפרי באנגלית. אני חושב שזה מהווה תוספת מקסימה למראה הבית שלנו. הראות אינה נפגעת עבורי ואף ציפורים לא פגעו בחלונותינו מאז שהתקנתי טיפול זה.

שטפתי את החלונות כרגיל, אבל ביד עדינה. עד כה התבנית נותרה טקטטית ועדיין נראית נהדר. גשם שלג, שלג, שלג, רוח, שמש חמה וניקוי חלונות שונים להפליא.

פיתרון נוסף הוא מדבקות חלונות דקורטיביות הנמכרות באופן מקוון באמצעות ספקי ציפורי בר. המדבקות אינן נראות לנו, אך משקפות אור אולטרה סגול כדי להזהיר את הציפורים. הם מגיעים בצורות ובגדלים שונים והם הרבה פחות עתירי עבודה מהאופציה הראשונה.

תרופה אפשרית נוספת: האם אתה זוכר שעוות זכוכית? עידו. כילדים תמיד קישטנו את החלונות של סבתי בשבלונות חג שעווה מזכוכית. מכיוון שהמוצר היה סוג של מנקה זכוכית, זה עבד טוב מאוד. יש המון שבלונות פלסטיק בחנויות יצירה ותחביבים. זו תהיה דרך מהנה עבור ילדיכם לעזור בהצלת ציפורים.

אלה כמה דרכים למנוע מציפורים להתנגש בחלונות ובדלתות הזכוכית היפות שלך. השתמש באחד מהם, או חשוב מחוץ לקופסה והעלה רעיונות יצירתיים שיעבדו את המצב הספציפי שלך.

ניתן להימנע מהתנגשויות חלונות איומות אם אתה עושה את המאמץ להבטיח שציפור הבר בחצר האחורית שלך ממשיכות לעוף בבטחה!Source by Connie M Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved