www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

מתחילים למומחים, אלה שני הזוחלים הטובים ביותר למכירה

/
/
/
46 Views

אז גולשת כבר זמן מה בזוחלים למכירה והחלטת לעשות את הצעד שלך. אני חייב להודות כי הלוואי שאנשים רבים יותר רואים בזוחלים יותר מאשר מיני דינוזאורים קשקשים. לזוחלים יש הרבה מה להציע לבעליהם וכשאני חושב על סוגים שונים של זוחלים למכירה (יש מיליונים!) אני יכול לומר בביטחון שיש שני סוגים ספציפיים של זוחלים שפשוט אי אפשר לטעות איתם. צבים ולטאות הם חיות מחמד זוחלות נפוצות מסיבה טובה; הם זוחלים מרגשים, חכמים וסקרנים ביותר ומשתנים במזג ובגזעים. עם מגוון כה רב שארוז בשתי קבוצות הזוחלים הללו, תהיו בטוחים שתמצאו אחד שמתאים לרמת החוויה שלכם ומאתגר אתכם.

למה כדאי לכם לקנות צב למכירה

מלבד היותם זוחלים ידידותיים וחמודים, הצבים הם חכמים להפליא ויוצרים חברות נהדרות. בעלי צבים רבים מבחינים בצב שלהם שיחפש אותם ויישאר לצידם ללא הרף. הם נהנים מאינטראקציה אנושית ויכולים להסתדר באותה מידה עם צבים אחרים. עד לרמת האינטליגנציה שלהם, מדען בשם אנה וילקינסון הכניס חולדה וצב למבוך בשנת 2006. היא הניחה אותם לנווט באותו מבוך כדי למצוא אוכל וראתה שהצב טוב יותר בניווט במבוך. זה לא חזר על אותם אזורים וכאשר הוסרו ציוני הדרך של המבוך לסיבוב השני, הוא עדיין הצליח למצוא את אותם אזורים בהם מצא מזון בסיבוב הקודם. העכברוש, למרבה הצער, לא היה אסטרטגי כל כך. אם אתה מוכן להתחייב לשמור על צב במשך כמה עשורים ויכול לשכן אותם בנוחות, כמעט כל צב למכירה יהיה בחירה מצוינת עבורך.

דברים מרכזיים על צבים:

  • הם לא צריכים גוף מים, כמו שצב היה עושה.

  • קליפותיהם רגישות למגע.

  • הם אוהבים להתחפר ולהתחבא.

  • הם דורשים יותר מקום.

  • הם יכולים לחיות שנים רבות.

צבי חיות המחמד הנפוצים ביותר למכירה: סולקטה. ידוע גם בשם הצב המדורבן האפריקאי, זהו הצב השלישי בגודלו בעולם! כפות רגליים ונמרים אדומים הם גם צבי חיות מחמד פופולריים מאוד למכירה.

לטאות למכירה מגיעות בזנים רבים

זה נכון! דרקונים מזוקנים, זיקיות, איגואנות וסקינים הם רק כמה מסוגי הלטאות הקיימות למכירה. לכן, בחיפוש שלך, תרצה לצמצם את הבחירה שלך לסוג לטאה אחד שנראה לך מעניין. לפני הרכישה, ודא שאתה מבין היטב את הצרכים של הלטאה הספציפית. ההעדפות שלהם מגוונות כמו הגזעים עצמם, כך שתרצה לעשות את זה נכון. למרות שרוב הלטאות מעדיפות לטפס והסתגלו לחיים בעצים, ניתן למצוא כאלה שהסתגלו לנבירה, בעוד שחלקן חיות את חייהן הן ביבשה והן במים (חצי-מים). הידיעה מה הם זקוקים תעזור לך להבין איך צריך לראות המתחם שלהם. לטאות כיפיות לטיפול ונוחות יחסית לבעליהן. הם פעילים בעיקר במהלך היום וזקוקים לחום רב כדי להישאר פעילים, אם כי סביר להניח שהם יבלו את היום בבליעה בשמש ובהמתנה לאוכל.

דברים עיקריים על לטאות:

  • לטאות עוזרות לשלוט על אוכלוסיית החרקים.

  • יש כמה לטאות שאוכלות צמחים.

  • כמה לטאות נולדות לחיות צעירות.

  • אין שטח ספציפי לטאות.

  • מפלצת הגילה והלטאה מחרוזים הם שני סוגי הלטאות הרעילות היחידות.

לטאות המחמד הנפוצות ביותר למכירה: הדרקון המזוקן. את הדרקון המזוקן עצמו ניתן למצוא במגוון מורפים ושילובי מורפים. איגואנות ושממיות הן גם לטאות חיות מחמד פופולריות מאוד למכירה.

קנו את הזוחלים המועדפים עליכם למכירה באינטרנט

ישנם כמה יתרונות ברכישת זוחלים למכירה באינטרנט. אם חיפשת לטאות אקזוטיות למכירה אך אינך מוצא אותן בחנות חיות מקומית, תוכל למצוא מפיצים באופן מקוון בעזרת חיפוש פשוט. הקפד לבצע את המחקר שלך ולבחור ממוכר מאומת, רצוי עם רקורד טוב של שביעות רצון לקוחות וביקורות סולידיות.Source by Amir Soleymani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved