www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

נקניקיות – החל מטשטוש למעדן!

/
/
/
47 Views

לכולם היה נקניקייה בשלב מסוים בחייהם. לא יעלה על הדעת לחיות את חייך בלי שיהיה לך. כנ"ל לגבי צ'יזבורגרים, אגב. אבל בואו נודה בזה. הנקניקייה הייתה כאן הרבה קודם. יש מאחוריה עשרות שנים של היסטוריה וקשה להדיח את 'הכלב'. כולנו יודעים שהם הדבר הטוב ביותר מאז פרוסת לחם. אבל אתה יודע מה עושה אותם אפילו טובים יותר? אם תשים אותם עַל לחם פרוס!

ישנם סוגים רבים ושונים של שמות עבור הנקניקייה. יש אנשים שקוראים להם לוהטות, ואחרים מכנים אותם פרנקפורטרים (אם כי שם זה מתאים יותר לנקניקיות עבות יותר). יש אנשים שקוראים להם בגלל מה שהם: ויינרים! אני באופן אישי חושב שנקניקיות ראויות להיקרא בדיוק כך! והאם הייתם מאמינים שבשלב מסוים אותו שם היה פעם מטומטם?

לפני יותר ממאה שנה נמכרו הכלבים הראשונים בקוני איילנד, ניו יורק. בשלב מסוים, חטיף הנקניקיות הטעים הזה נמכר במקומות אחרים ברחבי הארץ והתחרות הפכה גדולה יותר ויותר. ערים שונות התחרו זו בזו כשמדובר במי שמוכר את הכלב הטוב ביותר.

בשלב מסוים, הסופר הקומיקס טאד דורגן החליט שהוא עומד להפעיל את הנקניקייה המקורית הניו יורקית. אז הוא כתב קומיקס שבו הוא רומז בגסות שנקניקיות של קוני איילנד על לחמניה מכילות בשר כלבים. וכך נולד השם 'נקניקייה'. זה היה אמור להיות מטומטם, לפני שזה הפך לשם החטיף שכולם הכי אוהבים לאכול במשחקי בייסבול!

זה נחשב לטשטוש כזה, שהשם לא הוסר על ידי לא אחר מאשר לשכת המסחר. וזה נשאר מונח לא חוקי עוד הרבה זמן. רק כעבור כמה עשרות שנים הפך 'נקניקייה' לשם ההעדפה של נקניק על לחמניה. ומאז אנחנו קוראים להם ככה.

אם יש לך נקניקייה טובה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא לא יכיל שום בשר כלבים. לא אלא אם כן אתה גר בסין. אבל אני לא חושב שסין אוכלת הרבה נקניקיות. כלבים מארצות הברית הטובה עשויים בעיקר חזיר או בקר. לפעמים שילוב. אך לפעמים כלבים זולים יותר עשויים עוף או הודו. אלה לא הכלבים האמיתיים כפי שנועדו להיות. אבל אם אתה בתקציב, ואתה מוכן לסבול כלב פחות …

בשר בקר וחזיר נשאר המרכיב הטוב ביותר עבור כלב טוב. ואני עומד בהערה זו! מבין השניים, בשר בקר הוא בהחלט הטוב יותר. זה עניין של טעם, אני יודע. אבל אני מאוד מרגיש שבשר בקר נותן לך טעם עשיר ומוצק יותר.

אבל זה לא הכל בסוג הבשר. יש לעטוף נקניק טוב, כלומר סביבו עור קטן שעשוי ממעי כבשים. בטח, זה נשמע קצת גס. אבל אם אי פעם היה לך נקניקיה, 9 מתוך 10 פעמים זה היה מכוסה. מה שאומר שכבר היו לך מעי כבשים ולא השלכת את העוגיות שלך!

זהו מעטפת של כלב שנותנת לו את הפופ בדיוק ברגע שאתה שוקע בו את השיניים. זה מה שגורם למיצי הטעם להתפרץ ולתת לך את תחושת הסיפוק מאכילת כלב טוב.

לצד סוג הבשר והמעטפת, משתלם גם לחשוב איזה תיבול אתה רוצה לכלב שלך. אתה יכול ללכת על שום, מלח או כל סוג אחר של עשבי תיבול שאתה מעדיף באופן אישי. הכל עניין של טעם. יש הרבה הצעות באינטרנט. עיין מסביב אם עדיין לא החלטת לגבי תיבול הנקניקיות המועדף עליך!

אתה יכול להכין נקניקיות בכמיליון דרכים. ובמיליון אני מתכוון למעשה לכחצי תריסר דרכים. אתה יכול לצלות אותם, אתה יכול לבשל אותם. אתה יכול להרתיח אותם, אתה יכול לרקוח אותם. אתה יכול לטגן אותם, אתה יכול לאדות אותם.

והאחרון, המהביל, פשוט במקרה הוא הפייבוריט האישי שלי. לעניות דעתי, אין כמו כלב על לחמניה שעברו אידוי ביחד. האם אתה לא פשוט אוהב לראות כלב אדים כשאתה מחזיק אותו ביד שלך? עכשיו זה כלב המשחק הבייסבול האמיתי שהפך את אמריקה למדינה הגדולה שהיא היום!

כיום, אתה אפילו לא צריך לעזוב את הנוחות של הבית שלך בכדי ליהנות מכלב טוב. אתה יכול פשוט לאדות אותם בבית בעזרת ספינת קיטור ביתית. אלה נמצאים בשפע באמזון בימינו ותוכלו להשיג אותם לכמה שקל. גם אם אתה רק חובב כלבים מתון, זו השקעה טובה למדי אם תשאל אותי!Source by Jay Bateman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved