www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

ספינות כלוב ציפורים – הטוב, הרע, וה, פשוט ממש רע

/
/
/
52 Views

נראה כי שאלה זו תמיד צצה כאשר חובבי ציפורים פשוט מתחילים בטיפול ובשמירה על חבריהם הנוצות. באיזה תוחם כלוב עדיף להשתמש? מהי השיטה הזולה ביותר, ואיזו הבטוחה ביותר? יש כל כך הרבה מוצרים (חלקם מטעים) שזה בהחלט יכול להוביל אותך לכיוונים לא ברורים, שלא לדבר, שעלולים להיות מסוכנים. בואו נפריד את העובדה מהסיפורת.

כשאתה מחליט לראשונה באיזה סוג אניה להשתמש, שקול את הכלוב שלך. האם המגש הוא צורה מוזרה? האם לכלוב שלך יש סורג שמונע מעקב אחר הציפור שלך בקרקעית? האם הציפור יכולה להגיע לקרקעית, אפילו עם הסורג? התשובות לשאלות אלו יעזרו לקבוע איזה סוג של אניה מתאימה ביותר למצבך. אתה רוצה לבחור אניה שניתנת לבדיקה בקלות, שכן שינוי בצואה של העופות שלך יכול להוות אינדיקטור למחלה. אתה רוצה לבחור מוצר שיקל על לראות את העקביות, הצבע, הצורה ומספר הגללים. אתה רוצה גם אניה שתהיה קלה לתחזוקה ולא תאפשר לחלחל גללים, מים או חומרים מבולגנים אחרים ולגרום לבעיות פוטנציאליות בעובש.

מצעים נפוצים בשוק בימינו כוללים:

מצעי קלח תירס, בעוד שהם משווקים לעתים קרובות עבור חיות מחמד וציפורים בפרט, אך הם עלולים לגרום לסכנה רבה יותר מאשר לנזק. מכיוון שהוא כל כך סופג, הוא יכול בקלות להתעצב. לאבק שמגיע יחד עם קלח התירס יש פוטנציאל ליצור בעיות נשימה אצל עופות רגישים. אם לציפור שלך יש בכלל גישה לתחתית הכלוב שלו, קלח תירס יכול להוות סכנה אם הציפור שלך בולעת בטעות את זה.

קליפות אגוזים הן סוג אחר של מצעים שקל להגיע אליו, ובשלב כזה או אחר הומלץ כ- OK עבור ציפורים. קליפות אגוז בעת אכילתן עלולות לגרות ולהבעיר איברים, לגרום לאי נוחות, או אפילו נזק פנימי. קליפות אגוזים אינן מומלצות עבור עופות.

שבבי ארז יכולים להכיל מרכיבים ושמנים טבעיים רעילים לציפורים. הארומה הסמיכה שלהם עלולה לגרום לאי נוחות בדרכי הנשימה, לגרום לתסמינים אלרגיים ולגירוי במסלול העיכול. כל סוג של גילוח הוא גם לא אידיאלי עבור ציפורי נקבה 'או' מקוננות '.

שבבי אורן בניגוד לארז אינם רעילים ומשמשים לעתים קרובות כחומר קינון לציפורים. אנו ממליצים להשתמש בשבבי אורן לחומר קינון, אך לא בתוחם רגיל של כלובי ציפורים. שבבי יכול להגדיל את ההורמונלי לפני תוכים נקבה, במיוחד אם הם יכולים לקבל גישה אל שבבים. אם אוכלים אותו, השפעת היבול היא עניין אחר. אם הציפור שלך היא מתרחץ, לא מומלץ להשתמש בשבבים מכיוון שהם יכולים לקצור עובש בקלות.

המלטת קיטי שמעתי על מעטים הבעלים שמשתמשים במלטת קיטי בתחתית כלוב הציפורים. גורם האבק שקשור לאשפה בלבד הופך את השימוש במלטת קיטי לנושא עצום. המלטה הגובשת מכילה מרכיבים כדי לגרום למלטה להתנפח, לפעמים עד פי עשרה מגודלה הרגיל, כך שאם נבלעים זה מהווה סכנה בריאותית עצומה לציפור שלך.

מוצרי נייר הם הזוכים לכאורה בכל הנוגע לספינות כלובים. קל להשיג (שמעתי בעלים מקבלים את העיתון שלהם מהשכנים, קונים גלילי קצה מהעיתון המקומי שלהם, וכל מה שביניהם!) העיתון הוא כנראה הספינות הנפוצות ביותר. בארה"ב, כל העיתונים משתמשים בדיו מבוסס סויה, ולכן זה בטוח עבור הציפור שלך למקרה שיש לו גישה לתחתית הכלוב שלו. למעשה, אומרים כי דיו מבוסס סויה הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות, ולכן זו דרך בריאה לרפד את הכלוב ולהרחיק חיידקים לא רצויים. יש בו גם סיכון קלוש ליצירה, והוא קל לניקוי.

לוכדי הכלוב עוד חלופה בטוחה לציפורים בשוק, שזוכה לאחרונה לשבחים רבים. הם פיסות נייר בשעווה קלה, בהתאמה אישית, הנמכרות בגיליונות בגודל שבחרת. אלטרנטיבה ידידותית לארנק לנייר, היא הופכת את ניקוי הכלוב שלך לקל וללא כאבים. לוכדי כלובים, כמו נייר, אינם כוללים אפשרות לעובש ונותנים הזדמנות מועטה לחיידקים לא רצויים להתעסק.

לא משנה מה תחליט להשתמש, אנא ודא שמה שאתה משתמש בטוח עבור הציפור שלך. שמענו בעלים שמשתמשים כמעט בכל הכלים שלהם – ממגבות נייר, לרדיד אלומיניום (לא גדול!), לצמר שמוחלף ונשטף מדי יום. מה שמתאים לכלוב שלך, לתקציב שלך ולציפור שלך הוא מה שיהיה הכי טוב בשבילך! אנו ממליצים ללכת לכתובת cage-catchers.com לבדוק את קו המוצרים שלהם, או ליצור קשר עם העיתון המקומי שלך כדי לראות אם אתה יכול להתמקח על מחזוריהם, או אפילו לחמניות הסיום.Source by Kelli L

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved