www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

ציפורים – טיפול בצנחנים

/
/
/
68 Views

תוכים הם אחת הציפורים הפופולריות ביותר באמריקה כיום. הם מייצרים חיות מחמד נהדרות כי הם מאוד ידידותיים, בעלי אופי עליז והם מאוד מבדרים. יש להם גם זני צבע בהירים מאוד יפים. תוכים לא דורשים הרבה תחזוקה או כסף.

תוכים ידועים גם בשם Budgies או Keets. הם אחד החברים הקטנים ביותר במשפחת התוכים. מקורם באזור דמוי מדבר באוסטרליה בו לא יורד גשם רב, מה שהופך את הפרקטים לעופות קשוחים מאוד. ישנם מגוון צבעים, כגון צהוב, ירוק כהה, כחול פסטל, סגול, לבן מלא ושילובים רבים של מספר צבעים. אורך החיים הממוצע של פרקטים הוא 8 עד 12 שנים.

בטבע, פרקיטים הם עופות נוהרים ולכן הם רגילים לחברות, ולכן עדיף לקבל יותר מאחד. עם זאת, שמרו על ציפורים נפרדות כשהן צעירות כדי שיתרגלו לבני אדם. כשהם מזדקנים אז אתה יכול להרכיב אותם. אם אתם מתכננים לשמור על ציפור אחת בלבד, כדאי שתשחקו איתה כמה שיותר. כדאי גם להכניס מראה לכלוב כדי שלא ירגישו כל כך לבד כשאתה לא שם.

אתה צריך לבחור את הכלוב הגדול ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך עבור התוכי שלך. זה צריך להיות גדול מספיק כדי שהוא יוכל לנוע בנוחות. אתה גם צריך מקום לצעצועים ומוטות. הגודל המינימלי הוא 20 "X 12" X 18 ". תוכים מאוד שובבים וסקרנים. בגלל זה הם נהנים לשחק עם מגוון צעצועים. הם אוהבים במיוחד חפצים נוצצים, פעמונים, צבעים עזים וחפצים שהם יכולים להסתובב איתם וודא שהצעצועים שאתה רוכש אינם מכילים חלקים קטנים שהציפור שלך יכולה לבלוע ולהיחנק מהם.

להרבה פרקיטים לוקח הרבה זמן לבנות אמון בבעליהם. זה בטח יהיה ביישן מאוד כשתשיג אחת. כל יום כדאי פשוט להכניס את האצבע לכלוב מול הציפור. בסופו של דבר זה יעזור את האומץ לעלות על האצבע. אם יש לך סבלנות הציפור שלך תלמד לסמוך עליך, אבל ציפורים מסוימות אפילו יכולות לקחת חודשים לבנות אמון.

תוכים אוהבים לשיר ולצייץ. נראה שהם אוהבים כשאתה מנגן מוסיקה ולעתים קרובות ישיר יחד. כשתעלם, אולי תרצה להשאיר את הרדיו עבורם. רוב הפרקטים לא ילמדו לדבר. עם זאת, ניתן ללמד חלק מהם אם אתה עקבי.

תוכים צריכים תמיד אוכל טרי ומים בכלוב. הם צמחונים וכמו זרעים, ירקות ופירות. המזון שלהם צריך להכיל מגוון גדול של זרעי דוחן ודגן. תערובות זרעים מוכנות מוכרות בחנויות לחיות מחמד ובמרכולים. מלבד תערובת הזרעים, כדאי לספק גם ירקות טריים. עם זאת, אל תשאירו את אלה בכלוב זמן רב או שהם יתקלקלו.

הדרך הטובה ביותר לשמור על בריאות הציפור שלך היא על ידי מתן תזונה טובה ועל ידי שמירה על ניקיון המים והכלוב. הקפידו לנקות ולנקות את כל הצעצועים והאביזרים בכלוב. ציפורים טובות מאוד בהסתרת מחלות, לכן אם אתה חושב שהציפור שלך מתנהגת באופן מוזר בכלל, הקפד לקחת אותה לווטרינר.

תוכים מהנים לצפייה ולהפוך לחיית מחמד נהדרת. אם אתה מעניק את הטיפול הנכון לציפור שלך ומבלה איתה הרבה זמן, יהיה לך חיית מחמד נהדרת עוד הרבה זמן.Source by Michael Russell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved