www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

ציפורי חורף – האכלה

/
/
/
18 Views

האכלת ציפורים בחורף עם מתכונים

משוך את הציפורים החורפות לחצר שלך על ידי כך שתציע להם הזנה מתאימה במזג אוויר קר. לא רק שתעשה שירות נהדר לציפורים, אלא שתלמד מהצפייה בציפורים הפוקדות את אזור האכלה שלך. הקמת מזין ציפורים המציע מגוון מזון היא הבחירה הטובה ביותר. כלוב או מזין חליפה מושלמים לציפורים החורפות. אני יודע, סוויט? יאק! אבל זו הבחירה הטובה ביותר עבור ציפורים. אתה עדיין יכול להציע את תערובת גרעיני החמניות המסורתית המהווה מקור נהדר למזון כל השנה, אך שקול לרכוש מזין חליפות וסוויטה … או להכין חליפה משלך לציפורים (ראה מתכונים בתחתית המאמר הזה).

חליפות עשויות להכיל פירות יער, חמאת בוטנים, חרקים, שומן, אגוזים, קורל, שיבולת שועל, קמח וכמובן זרעים מכל צירוף – הכל ארוז בעוגה, בולי עץ, כדור או פעמון. תערובות חליפה אפילו ימשכו ציפורים שבדרך כלל אוכלות רק חרקים. חוטמים, נקרים, זרזירים וגרגרים אוהבים תערובות סוויטות!

אם תבחר מזין וזרע מסורתי לבד, רק וודא שהמזין עמיד בפני מזג האוויר והוא יכול לתלות במקום שהוא בטוח מפני גשם ושלג.

זה טיפ טוב לכל סוג של מזין, כולל כלוב או סלסלה.

עדיף גם למקם אוכל במזין המגן על זרע מפני גללי ציפורים. כמו כן, אין להפוך את הציפורים לפגיעות לטרף או לסכנות אחרות על ידי מיקום רשלני של מזין הציפורים או מזין החליפות.

האם ידעת שאפשר לתת לעופות סוגים של שאריות או שאריות מטבח? לחמים, מאפים, שומן – ממיסים שומן ומוסיפים את הלחם המיובש או מאפים אחרים ליצירת כדור או בול עץ משלך. אם אתה משתמש ב- PEANUTBUTTER, הקפד לערבב אותו עם שומנים וזרעים אחרים בכדי למנוע חיתוך.

חשבתם על מרחץ ציפורים מחומם בחורף? ציפורים יעריכו גם מים לשתייה. ציפורים משתמשות גם בחצץ לעזרת העיכול, לכן שקול שיש לכלוך, חול, חתיכות מלח או קליפות ביצה טחונות ליד האמבטיה שלך. אנא עיין במתכוני החליפה בתחתית מאמר זה.

האם ידעת כי מינים מסוימים שינו את הרגלי החורף ואת טווח החורף שלהם בגלל האכלת ציפורים? בצפון מערב האוקיאנוס השקט אתה עשוי להבחין ברובינס שדבק בכל השנה. זה בגלל שפע המזון. כמו כן, Evening Grosbeaks, Cardinals ומינים אחרים שינו את הרגלי החורף באזורים סביב ארצות הברית וקנדה.

כעת, יש לשקול נושאים נוספים בעת האכלת ציפורים החורפות. סנאים, חתולים, כלבים ובעלי חיים אחרים הגונבים אוכל או הורגים ציפורים. חתולים הורגים יותר ציפורים מכל טורף, אך כלבים יכולים גם להיות מסוכנים לציפורים, לכן נסו לא למקם את המזין ליד מקום בו בעלי חיים אלו מגיעים או במקום בו בעלי חיים אלה יכולים להסתתר.

ודא שהמזינים קרובים למקומות מסתור טבעיים לציפורים אך לא לבעלי חיים אחרים. מזינים הוכחת סנאי המונחים גבוה על עמוד האכלה הם בחירה טובה.

אל תניח את המזין קרוב מדי לחלונות מכיוון שידוע כי ציפורים עפות לחלונות והורגות או פוצעות את עצמן. המשך לבדוק את המזין ולראות בעיות. אם אתה רואה שמתעלמים מאוכל או מזרע מסוים אז אתה יודע לא להמשיך לכלול אותו.

כאשר אתה מקים מזין (נסה לשמור אותו באותו מקום כדי שציפורים יתרגלו לנסוע אליו) תכיר את הציפורים הפוקדות את המזין שלך. אם אתה נהנה לצפות בציפורים, שקול להקים מצלמת רשת או לצלם את הציפורים כדי לחלוק עם אחרים.

חליפת ציפור הכחולה

מערבבים במעבד מזון או ביד נמרצת:

1/2 כוס חמאת בוטנים
1/2 כוס שומן חזיר
2 כוסות קמח תירס
1 כוס קמח
צימוקים קצוצים, דומדמניות, אגוזים, פירות יבשים, קליפת ביצה (דק)
(אתה יכול להשתמש בכל אחד מהמרכיבים האחרונים האלה או בכל אלה)

מניחים בתבנית ומצננים. ניתן לחתוך את זה ולהניח אותו בכלוב חליפה או מזין.

Pinfeathers Suet Feed

1 כוס קיצור ירקות או שומן חזיר
• 1 כוס חמאת בוטנים שמנמנה
• 2 כוסות קמח לא מולבן או מולבן רגיל
• 3 כוסות קמח תירס צהוב

תוכלו להוסיף אגוזים ופירות קצוצים לבחירתכם. דומדמניות וצימוקים פופולריים.

האכלה מאושרת!Source by Heath Bern

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved