www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

קמפינג עם כלבים – עשרת הדיברות

/
/
/
32 Views

בארה"ב לבדה, יותר מ -30 מיליון אנשים לוקחים איתם את חיות המחמד שלהם במהלך הקמפינג. עם זאת, כאשר התחלנו לראשונה לנסוע עם כלבינו, לא הצלחנו למצוא הרבה דברים שנכתבו על הנושא. בטח היו מדי פעם כתבות במגזינים שהזכירו לנו להשתמש בתגי זיהוי לחיות מחמד, להביא הרבה מים ולקחת את הצעצוע האהוב עליהם. אך מבחינת מתן תמיכה אמיתית או מידע בשורה התחתונה, לא היה שום דבר שם. מכיוון שזה היה משהו שלדעתנו נחוץ מאוד, החלטנו לכתוב מאמר זה.

אמנם יש נושאים רבים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קמפינג עם כלבים, אך אלה הם מהחשובים ביותר.

1. וודאו שהכלב שלכם לא יכול ללכת לאיבוד:

זה דבר אחד אם הכלב שלך יוצא חופשי בשכונה שלך. זה עוד כשאתה בתחנת מנוחה, תשע מאות קילומטרים מהבית. או הכשיר את הכלב שלך לבוא כשהוא מתקשר, או וודא לחלוטין שהוא נמצא ברצועה בכל עת.

2. עדכן את כל החיסונים שלהם:

אם הכלב שלך מסתכסך עם חיה אחרת (או עם אדם אחר), הנושא המרכזי יהפוך ליריות הכלבת שלהם. אם אתה שוהה בקמפינג שמדיניות חיות מחמד תובענית, יהיה עליך לאמת את רישומי החיסון של הכלב שלך. אם תעבור לקנדה, תצטרך לאשר שהכלבים שלך ירו. קלטת את הרעיון.

3. הפוך את הכלבים שלך לקלים לזיהוי:

אם הכלב שלך אכן הולך לאיבוד (למרבה הצער, זה קורה כל הזמן), היכולת לזהות אותם בקלות תהפוך קריטית. למטרות זיהוי קבוע, שקול קעקועים או שבבים מיקרו. לכל הפחות, ודא שהם חובשים תגים המציגים את שמם, מספר הטלפון הנוכחי שלך ותאריך החיסון האחרון נגד כלבת.

4. נקה אחרי הכלב שלך:

התלונה הגדולה ביותר על כלבים אינה קשורה לקליפתם, לנשיכתם או להתנהגותם. אם תאסוף אחרי הכלב שלך, תעזור לבעלי כלבים בכל מקום.

5. למד כיצד לספק עזרה ראשונה לכלבך:

אם מתרחש משבר רפואי בבית, אתה נוסע לווטרינר המקומי שלך. אבל אם אתה הולך בכביש מהיר חשוך בעיירה מוזרה, זה ייראה כמו חלום רע. למרות שישנן דרכים להיעזר בדרכים, זה תמיד לוקח יותר זמן. בינתיים, היכולת שלך להגיש עזרה ראשונה מוכשרת יכולה להציל את חיי הכלב שלך.

6. חלק את הכלב שלך בכל מה שאתה עושה:

אם אתה באמת רוצה שיהיה לך טוב לכלבים שלך, כלול אותם בפעילויות שלך. קח אותם איתך לטיולים ארוכים. קנו בריכת שכשוך זולה מפלסטיק ותנו להם לשחק במים. זרוק כדור. מבשלים אותם המבורגר. אם אתה עושה דברים כאלה, הם יעשו גלגלים בפעם הבאה שתחליט לקחת אותם לקמפינג.

7. התקשרו לקמפינגים לפני שאתם הולכים:

גם אם בפארק טוענים שהם ידידותיים לחיות מחמד, התקשרו תמיד לאישור המדיניות שלהם לגבי הכלבים שלכם. הגענו לפארקים (עם שני כלבי שפרד הגרמניים שלנו) אחרי יום ארוך בדרכים רק כדי לגלות ש"ידידותי לחיות מחמד "פירושם כלבים במשקל של פחות מ 20 פאונד.

8. תכנן קדימה לבלתי צפוי:

ערכו תוכנית (לכלביכם) במקרה של צמיג פחוס, תאונה קשה או שריפה בקרוואנים שלכם. התחל בכמה רצועות נוספות, מנשא לחיות מחמד ומטף אש נוסף. ואז ערכו תרגיל כיבוי אש כדי לזהות בעיות אפשריות.

9. למד על סביבת הקמפינג שלך:

ארה"ב היא מדינה ענקית עם מגוון עצום של חיות בר מסוכנות, צמחים בוגדניים, תנאי מזג אוויר בלתי צפויים ודורשים אתגרים סביבתיים. אם אתה לא יודע מה אתה עושה, אתה עלול להעמיד בסכנה את עצמך ואת הכלב שלך בשוגג.

10. להכיר ולכבד את השקפותיהם של אחרים:

בעוד שחלק מאיתנו לא יכולים לדמיין נסיעה בלי כלבים, אחרים לא יכולים לדמיין לנסוע איתם. אם אתה שומר על הכלב שלך תחת שליטה ומנקה אחריהם, לא תיתן לאחרים הרבה לרטון.

קמפינג שמח עם רובר!Source by Julee Meltzer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved