www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

קצת מידע על דרקונים מזוקנים

/
/
/
60 Views

לאחרונה קראתי מידע רב על דרקונים מזוקנים. מה שאני רואה זה שחשוב לשים את היד שלך ולקרוא ספר או ספר אלקטרוני על הטיפול בדרקונים מזוקנים כחיות מחמד. כך תוכלו לדעת למה אתם נכנסים ותוכלו ליהנות וליהנות לחיות עם לטאה שמחה בריאה בביתכם. הדרקון המזוקן הוא לטאה של נהיגה מינים הנקראים כונן ויטיטיספס. הם נתפסים בעיני רבים כמועדפים על בעלי "זקן" בפעם הראשונה. הם קטנים מזוחלים ביתיים אחרים וכך הופכים אותם למושלמים לטיפול בילדים בסביבה.

לטאות אלו מגיעות מהמדבר למחצה באוסטרליה שם הוא סלעי, יבש ופתוח. הם אוהבים לטפס על סלעים וענפים ולהתחמם באור השמש. הם גם אוהבים להסתיר וזה גורם להם להרגיש בטוחים כשיש מקום לזחול אליו או מתחת אליו. הם די בודדים ולא מסתובבים במיוחד עם לטאות אחרות אלא אם כן הם מזדווגים. עם זאת הם ידידותיים ועדינים כחיות מחמד.

כמה דברים שיש לקחת בחשבון כשחושבים על קבלת דרקון מזוקן לחיות מחמד הם בית הגידול שלהם. ויבריום הוא סוג המתחם הטוב ביותר לשימוש לזוחלים. זוהי סביבת מיכל זכוכית סגורה, בה גדלים צמחים או בעלי חיים בתנאים הדומים לבית הגידול הטבעי שלהם. בניגוד ליונקים הזוחלים אינם מווסתים את חום גופם באופן אוטומטי. הם יזדקקו ליחידות חימום מיוחדות ולתאורה מסוג UVB שתדמה את אור השמש לבריכה. הסביבה שלהם צריכה להיות יבשה, כלומר לחות נמוכה, כגון NO מים נופלים. כמו כן הם צריכים מקום ש לא בעלי אור עקבי 24 שעות א יְוֹם. זה יהפוך את סביבתם לדומה ליום ולילה של חיות במדבר ותבטיח חיות מחמד בריאות יותר. הם יצטרכו חלל חם וחלל קריר יותר, אל תשתמשו במזרן חימום על הרצפה, מכיוון שהם יחוו כוויות בבטן. הם יקבלו את החום הדרוש להם ממנורת השמש ויחידת החימום. אתה יכול להשתמש במיכל דגים כוויויריום, אך זכור שתצטרך להיכנס לעיתים קרובות כדי לנקות קקי ולתת אוכל טרי (הערה: אם הם מוזנים כראוי הם כמעט ולא שותים מים). ישנם מתחמי זכוכית עם דלתות הזזה צדדיות שעובדות היטב. עם זאת, אם אתה משתמש באקווריום אתה יכול להניח אותו מתחת לרצפה, שם תוכל להגיע בקלות, זה גם יעבוד טוב.

מוצע להקים את הוויווריום כשבוע לפני שתקבל את הדרקון המזוקן שלך. כך תוכלו לשחק עם התאורה והחימום ולהכין עבורם "רהיטים". זה יכלול את חומר הריצוף הנקרא מצע (הייתי מחפש את מצע הלטאה, מכיוון שיש דברים שונים לשימוש שיהיו בטוחים עבורם) ומבני מסתור וטיפוס.

אוכל הוא עוד נושא אחר. אבל בעצם הם אוכלים חרקים מסוימים, תולעים, ירקות וצמחים. לטאות תינוקות יזדקקו ליותר חלבון, אך ככל שהם מתבגרים הם אוכלים יותר כוכבי לכת וירקות אז הם יאכלו חרקים ותולעים. יהיה עליכם לוודא שגודל האוכל מתאים לגיל הלטאה. זכרו שזו רק הקדמה לדרקונים מזוקנים. הייתי מציע ללמוד עוד על הטיפול בהם כדי שתהיה לך לטאה בריאה ומאושרת. עבור אנשים רבים הם מייצרים חיות מחמד נפלאות ואף יכולים להסתובב בבית ולהיות מוחזקים.Source by Adele Marie

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved