www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

שמונה הכללים שעליך לדעת כשאתה מטפל בדרקון המזוקן התינוק שלך

/
/
/
28 Views

דרקונים מזוקנים, הידועים גם כזקנים, מקורם באוסטרליה. כשמדובר בזוחלים כחיית המחמד שלך, הם הבחירה הפופולרית. הם חברותיים וידידים לבני אדם בהשוואה לבעלי חיים אחרים. זה כרוך באחריות רבה לדאוג לאחד כזה. אתה לוקח את התפקיד כאם בכל מה שקשור לעזור להם להסתגל בסביבה אחרת. זה רעיון נהדר אם תחליט שיהיה לך חיית מחמד כזו. רכישה של אחת לא קשה כי אתה יכול למצוא אותם בחנויות לחיות מחמד.

ישנם שלושה דברים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם מתכננים לאמץ דרקון מזוקן כחיית מחמד: תכנון נכון, טיפול וקבלת החלטות חשובות. להלן מספר כללים שיכולים לעזור למי חדש בתחביב זה. עליכם להכיר את ההנחיות הללו בכדי שתוכלו לשקול ולהבין היטב את מידת האחריות בה אתם תטלו לאחר שתחליטו לטפל בבעלי זקן.

כלל 1. אתה צריך לתמוך בצמיחה המהירה של דרקון התינוק שלך על ידי הגדלת המזון שלו. זקני תינוקות זקוקים למאכל רב עבורם על מנת לגדול בריאים ומאושרים. משלושה עד שישה שבועות, תנו לחיית המחמד שלכם לאכול פעמיים עד שלוש פעמים ביום. כלול בארוחה שלו צרצרים קטנים. הימנע מלתת לו גדולים כי זה יכול לגרום לשאיפה לאור העובדה שיש להם עדיין איברים זעירים. ערבב אוכל עתיר חלבונים זה עם ירקות עלים ירוקים. תן תמיד מים לאחר כל ארוחה.

כלל האגודל: כשמדובר בגודל האוכל, מדוד את המרחק בין שתי עיני הדרקון שלך. גודל המזון חייב להיות חצי מהאורך שנמדד. אם פעל לפי כלל זה, תציל את הדרקון התינוק שלך מבליעה סופנית.

כלל 2. בדוק את נוכחותם של טפילים בגוף הדרקון שלך באופן קבוע. גם אם קניתם אותו ללא טפילים, חשוב שתהיו בטוחים שאין קרדית שמשתהה סביב. התפשטות טפילים יכולה להתרחש בכל עת בחיי הזקן שלך. הם יכולים להשיג זאת רק מהאוכל שהם אוכלים מדי יום.

כלל 3. שקול את המרחב של הזקן שלך. מקום מגוריו של הזקן שלך צריך להיות בגודל טנק של 10 ליטר. לאחר שישה חודשים, הגדל אותו ל -20 ליטר כיוון שאתה אמור להתאים לגודלו ההולך וגדל. לאחר שהוא הגיע לבגרות, הגדל אותו ל -50 ליטר. הזקן שלך ישמח להתאמן ולהתאושש ולכן חובה שתתן לו את המרחב הדרוש לו.

כלל 4. שמור על ניקיון וסדר במיכל הדרקון התינוק שלך. נקה אותו באופן קבוע כדי למנוע את הדרקון שלך ממחלות. אם אתם רואים פסולת, יש להשליך אותה מייד ולנקות את האזור. חיית המחמד התינוקת שלך רגישה למחלות ומחלות ומערכת החיסון שלהם חלשה בהשוואה לזו של מבוגר. חשוב שתתן להם טיפול הולם במהלך החודשים הראשונים שלהם.

כלל 5. שקול את הטמפרטורה הסביבתית של הזקן שלך. יש לשלוט על הטמפרטורה בתוך הכלוב שלהם. קצה אחד חייב להיות חם מספיק כדי שיוכלו לנוח ולהתחמם, ואילו הקצה השני צריך להיות מגניב עבורם בכדי להתאים את טמפרטורת גופם כאשר הם מרגישים חמים מדי. שיפוע טמפרטורה יכול לעזור לך לעשות זאת.

כלל 6. בסביבתם הטבעית, דרקונים מזוקנים משמשים לאור השמש והדרך היחידה עבורך לקבל העתק של זה היא להתקין אור UV. אור UV מסייע לעיכול. זכרו, על מנת שהזקן הקטן שלכם ישרוד, עליכם לספק לו העתק של בית הגידול הטבעי שלו.

כלל 7. שימוש במגבות נייר הם מצעים. מלבד היותם מומלצים מאוד לעוזרך, קל לנקות ולהחליף אותם.

כלל 8. הקדש זמן איכות עם הדרקון שלך. אתה ההורה שלה וחיית המחמד שלך תסתכל עליך. ההיצמדות אליו מעודדת אמון. לעולם אל תבחר אותם בזנב. הם יכולים להיות אגרסיביים. הקפד לשאת אותם בעדינות במהלך הטיפול.

אלה שמונת הגורמים החשובים שעליך לקחת בחשבון כאשר אתה רוצה להיות הורה לזקן הקטן שלך. אם תבצעו את הצעדים הפשוטים הללו, יהיה לכם חיית מחמד נטולת בעיות וכזו שתגרום לכם להיות מאושרים.Source by Christine Partington

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved