www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

שמירה על גארס – סקירה קצרה

/
/
/
12 Views

אם תסתכלו במהירות על המין הזה הם לא נראים כמו דגי אקווריום. הם גדולים ודורסים מאוד. אבל אז שוב, אלו תכונות שמושכות חלקן, כמוני! אם אתה שומר על אקווריומים זמן מה ויש לך מקום לשמור על דגים טורפים גדולים, אני ממליץ לך לנסות את הדגים האלה, אך לא עד שתעשה את שיעורי הבית שלך ותדע את דרישות הגארים ולמה אתה נכנס.

מיני גאר:

גר מנומר בפלורידה, Lepisosteus platyrhinchus

זן מגוון מגוון מאוד. יש יותר כתמים על גופו וחוטם קצר יותר מאשר גרסאות רבות אחרות. טועה בקלות כגוש מנוקד.

גר מנומר, עד ראיית לפיסוסטוס

חוטם ארוך וכתמים. מבחין בדרגה גבוהה יותר לכיוון אחורי גופו. טועה בקלות כגוש מנוקד בפלורידה.

גאר קצר, Lepisosteus platostomus

ניתן לזהות את הגר הקצרני על ידי חוטמו הקצר, ועל ידי היעדר שורות שיניים בלסת העליונה כמו גר התנין, וחוסר הכתמים בגופו.

גאר ארוך, לפיסוסטוס אוסאוס

הגרגר ארוך האף מזוהה, כפי שהשם מרמז, על ידי חוטמו הדק והארוך, וגם על ידי גופו הדק.

תנין גר, מרית אטרקטוסטוס

לבגד התנין חוטם רחב רחב ושתי שורות גדולות של שיניים בלסת העליונה. מין זה נצפה בחלק האחורי של הגוף ובמידה פחותה בחלקים אחרים של הגוף.

גאר טרופי, Atractosteus tropicus

זן נדיר מאוד.

מנפרי או גאר קובני, Atractosteus tristoechus

נראה דומה מאוד לגרס התנין ומכיוון שהוא נדיר מאוד בסחר אתה יכול בדרך כלל להניח שהגרר שלך הוא תנין תנין ולא גרגר קובני אלא אם כן צוין אחרת. לבגד הקובני יש חוטם רחב יותר וחסר דפוס על גופו.

לצד מינים אלה ישנם מספר כלאיים כגון גר התנין.

סלעים מנוקדים, פלורידה וגוזרים קצרים הם קטנים יותר מהמינים האחרים ועשויים להתאים יותר לאקווריומים. הם בדרך כלל לא גדלים יותר מ -2 מטרים באקווריומים. סיבי תנין ארוכים ותנינים גדלים לגודל גדול מאוד ובריכות גדולות יותר מומלצות אם ברצונך לשמור דגימות מלאות. אז אם אין לכם (או מתכננים להשיג) בריכה גדולה, הישארו עם המינים הקטנים יותר. גם עם המינים הקטנים אתה עדיין זקוק לאקווריום גדול למדי. ניתן לשמור את הטרופי גם באקווריומים מכיוון שהוא אינו גדל כל כך; עם זאת קשה מאוד למצוא מין זה. הגן הקובני הוא מין שנמצא בסכנת הכחדה ברשימה אדומה ואין לשמור עליו גם אם איכשהו תמצאו כזה.

באקווריומים גרמים תובעניים למדי ודורשים מקום רב ומים נקיים. אני ממליץ לך להשתמש במיכל גדול ככל שתוכל לחנות שלך, ולא הייתי ממליץ להחזיק גרזונים באקווריום קטן מ- 200 ליטר / 720 ליטר. ויש לראות בזה מינימום; מיכל 400 ליטר / 1400 ליטר עדיף.

יש לקשט את המיכל בהתאם להתנהגות הגר. גארים הם טורפים מארב, וככאלה הם מעריכים מקומות מסתור מהם הם יכולים לעקוב אחר טרפם. אולם זה לא חיוני. הם ידידותיים מאוד כלפי דגים גדולים מכדי לאכול אותם. בטבע גרות לעיתים קרובות גרים בבתי ספר רופפים ואם יש לך מקום אתה יכול לשמור בהצלחה כמה גרסאות יחד, למעשה הייתי ממליץ על זה.

ניתן לשמור גארים עם רוב הדגים הגדולים מכדי להיחשב כמזון ולא אגרסיביים מדי. עם זאת, גרסאות לעולם לא צריכות לחיות עם פלקו. לעיתים פלקו יונקים גזים וגורמים לזיהומים, ומכיוון שגרנים רגישים מאוד לרוב התרופות, עלולים להיות קשה מאוד לטפל בזיהומים אלו.

בנוגע למים, הדבר החשוב ביותר הוא שמירת המים נקיים ומפוזרים היטב. Gars לקבל את רוב רמות ה- pH או הקשיות. הטמפרטורה יכולה לנוע בין 60 ל 90 מעלות פרנהייט (16 – 30 מעלות צלזיוס). Gars נושמים אוויר ויש להשאיר להם כמה סנטימטרים של מקום בחלק העליון של המיכל כדי לאפשר להם לנשום אוויר אטמוספרי.

גרס בדרך כלל מקבלים את רוב סוגי הטרף החיים גדולים מספיק. מזינים כמו דג זהב מספקים בסיס טוב לתזונה שלהם אך לעולם לא צריכים להיות הדבר היחיד שמאכילים אותם, מכיוון שהדבר לא יספק לגארים את כל התזונה הדרושה. התזונה שלהם צריכה להיות מגוונת, וניתן להשיג זאת באמצעות הזנת דגיגים, שרימפסים וכו '. ניתן גם להכשיר גרגרים לקבלת מזון קפוא וכדורים.

לא ניתן לקיים מינים חיצוניים. לעיתים הם גידלו באקווריומים אך הם מתרבים לעתים קרובות יותר בבריכות או נתפסים בר.Source by William Berg

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved