www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

שפעת העופות של שפעת – זה בהחלט בשביל הציפורים

/
/
/
20 Views

אם תקשיב לדיווחי תקשורת המונים, אתה שומע הרבה על "מגיפת שפעת העופות" הקרובה, אשר כביכול תביא הרס והרוגים אפשריים ברחבי העולם. אתה שומע שאנחנו חייבים "להגן על עצמנו" מפני האסון המתקרב עם חיסונים.

האם כל ההיסטריה של שפעת העופות הזו – מתיחה או "העסקה האמיתית"? זה "בשביל הציפורים", וזו הסיבה.

מטפלים שונים בתחום הבריאות, בהם ד"ר שרי טנפני, רופאה אוסטאופתית מקליבלנד, אוהיו, אינם מסכימים עם ההיסטריה.

האתרים שלה מראים שהיא חוקרת מדהימה של בעיות בריאות. היא פרסמה כמה תקליטורים, תקליטורי DVD וספרים כדי לחנך אותנו על חיסונים, על פריצות דרך רפואיות ועל מחלוקות רפואיות.

היא מסבירה כי מדעני נגיף העופות מודאגים מכך שהוא H5N1, וציפורים הנודדות אחראיות כביכול להובלתו למדינות שונות.

הדיווחים טוענים כי נגיף זה הרג 100 אנשים ברחבי העולם, על פי הדיווחים מדלקת ברקמת הריאה. הם טוענים כי "יתכן" יכול להיות שידרוג זה נגרם בין אדם לאדם (מה שלא קרה עם נגיף מסוג זה), ולכן "עלול לגרום למגפת שפעת".

דפוסי נדידה בפועל של מיני ציפורים אינם ידועים, והתפרצויות המדווחות לא חפפו עם ציפורים נודדות שהגיעו למקומות ספציפיים.

ד"ר טנפני מאמין כי טקטיקת ההפחדה בשפעת העופות תועיל למעשה לשלוש קבוצות:

1) חברות תרופות כי הן ירוויחו מחיסונים ותרופות בשווי מיליארדי דולרים.

2) יצרני עופות גלובאליים שישרדו את ההרג ההמוני של אוכלוסייתם הענקית של "עופות מעובדים במפעל, שעברו שינוי גנטי". החקלאים הקטנים ייאלצו לצאת לעסקים ו"החבר'ה הגדולים "ישלטו בשוק העופות העולמי.

3) פוליטיקאים ישתמשו בהיסטריה זו כהזדמנות להסדיר עסקים שלמים, ליישם תוכניות לחיסון המוני ולהפעיל מדינת משטרה כתוצאה מהמגפה, ולשחוק עוד יותר את החוקה האמריקאית.

במהלך מחקריו התחקיריים של ד"ר טנפני בנושא חיסונים מצד ממשלתנו, היא גילתה כי המרכז לבקרת מחלות (CDC) כתב תוכנית בשנת 2004 להגדלת מכירות נגד שפעת.

תוכנית זו נקראה "מתכון בשבעה שלבים לייצור עניין וביקוש לחיסוני שפעת". תוכנית שבעת השלבים המליצה להשתמש בטלוויזיה ובעמוד המודפס כדי "לשכנע אנשים ששפעת היא קטלנית" והדרך היחידה לשרוד הייתה לבצע זריקת שפעת!

הייתי בסופרמרקט מקומי בשנת 2004, שם נאמר לקהל אזרחים ותיקים זועמים שזה עתה נגמר אספקת החיסונים נגד שפעת והם מוכנים להתחיל להתפרע.

הם הודחו על ידי פרסומות בטלוויזיה שאמרו להם, הם פשוט היו צריכים לקבל את הזריקות האלה או שהם אולי לא ישרדו את אותה עונת שפעת! (שְׁטוּיוֹת!)

אתה לא חושב שהממשלה שלנו משתמשת בטלוויזיה וברדיו ובמגזינים כדי לתפעל את מוחנו? תחשוב שוב, אזרח אמריקאי.

אבל התוכנית לא עבדה טוב בשנת 2005, ואנשים לא עמדו בתור כדי לקבל את זריקות החיסון שלהם. אז ה- CDC החליט להטות את האיום של שפעת העופות כדי לגרום לציבור להתרסק כדי לירות ולגרום לממשלתנו להפריש עוד כסף כדי להתכונן למגיפה.

לא יאומן, לא? אבל נכון. "מומחה", פיטר סנדמן, כתב את "תוכנית עשרה צעדים" לפעילות ההיערכות למגפת הפנדמיה ותכניתה להתמודד עם החירום בבואו. זאת בכדי ליצור פחד ציבורי ולהעביר את "הסיכון הבינלאומי" לשפעת העופות. מפחיד, לא!

יתרה מכך, תיאורו של ד"ר טנפני של תוכנית 10-שלבים זו הוא שיעורר את הציבור האמריקני לקבל חיסונים כדי "להגן על עצמם מפני המגיפה הקרובה." להלן מספר דוגמאות:

השלב השני הוא של "תוכנית 10 הצעדים" הוא "אל תפחד להפחיד אנשים. לגרום לכולם להתרגש. להפחיד אותם."

השלב החמישי הוא "תן לאנשים משהו לעשות. פחד לא מספיק. הם צריכים לעשות משהו פיזית לאחר שהתעוררו רגשית לסכנה. הם חייבים לקבל את החיסון!"

להלן תוכנית הבריאות פי 4 עבור אנשים פרטיים:

1) לבצר את מוחך. אל תאפשר לעצמך להיות קורבן לתעמולה. אל תפחד ואל תיבהל.

2) לחזק את גופך כנגד נגיף כלשהו. ד"ר ג'וזף מרקולה מעודד אותך לישון את כל השינה שגופך זקוק כדי להיות בריא, מתוך הבנה כי שינה עמוקה מתדלקת את המערכת החיסונית שלך.

לדבריו, תזונה ואורח חיים בריא יעניקו לך סיבולת והגנה מפני חיידקים חיצוניים. פעילות גופנית נותנת אנרגיה ומחזקת את המערכת החיסונית.

שטיפת ידיים באופן קבוע נלחמת בחיידקים. הוא אומר גם לאכול הרבה שום כדי ליצור עמידות לנושאים בעייתיים. השתמש בתוספי מזון טבעיים. התמקדו בבריאות טובה!

3) ביצר את המידע שלך. תחשוב בעצמך. מחקר. חקר סוגיות. אל תקבל את כל מה שאתה שומע בטלוויזיה או ברדיו או את מה שאתה קורא במגזינים כדי להיות אמיתי.

לעתים קרובות מדי זו התעמולה של הממשלה שלנו להטעות אותנו לעשות את מה שהם רוצים שנעשה. גלה מי ירוויח מהנושאים. אם יש ספק לגבי מה שקורה, עקוב תמיד אחר מסלול הכסף.

4) חיזק את אמונתך. הכתובים מזהירים אותנו לא להטעות, במיוחד בימים אלה. גם אם אינך אדם הקורא בתנ"ך, אתה יכול לראות כי עידן זה מאופיין בהונאה מסיבית ונחושתית.

שפעת העופות קשורה אך ורק לציפורים. אינך יכול לבסס טענה למשהו המבוסס על שימוש מתמשך במילה "כביכול" ועל ידי התייחסות לתיאוריות כעובדות.Source by John Alquist

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved