www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

10 דרכים קלות לעורר את הכלב שלך נפשית

/
/
/
16 Views

כלבים זקוקים לגופני יחד עם גירוי נפשי. למרבה הצער, בעלי חיות מחמד רבים נוטים לעתים קרובות להתמקד בהצעת פעילות גופנית לכלב שלהם ולהתעלם מלהעניק לחיית המחמד שלהם גירוי נפשי נחוץ ביותר.

כלבים חסרי גירוי נפשי בוודאי ישתעממו וימצאו דרכים "לשעשע" את עצמם בהרגלים רעים כמו הרבה נביחות, יבבות, רדיפה אחרי זנב, לעיסה על דברים מלבד צעצועי כלבים, וחפירת חורים בחצר או, אפילו הגרוע ביותר, השטיח המועדף עליכם.

בדומה לבני אדם המעניקים לצעירם גירוי נפשי מגיל צעיר, יש לעורר גם גורים נפשית. וככל שגורך גדל, גירוי נפשי צריך להישאר מרכיב עקבי בחיי הכלב שלך.

ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול לעורר את הכלב שלך נפשית, שרובן אינן כרוכות בעלויות משמעותיות. להלן מספר טיפים חשובים:

אל תיצמד למנה אחת כשאתה מטייל בכלב שלך

הליכה עם הכלב שלך היא תרגיל מצוין גם לך וגם לכלב המחמד שלך, אבל זה יכול להיות משעמם אם פשוט תחזור על אותו מסלול מדי יום. השתנה ממסלול ההליכה שלך וגלה שכונות חדשות ושנה את קצבך כשתוכל. עברו בפארק או בחורש או טיילו לאורך אגם. הריח של סביבות שונות יעזור לעורר נפשית את הכלב שלך. זה גם מציע לחיית המחמד שלך משהו חדש לחזות בכל פעם שאתה יוצא לטיול.

לגרום לכלב שלך לעבוד עבור פינוקים

הסתרת פינוקים לגילוי הכלב שלך היא דרך נפלאה לחיזוק נפשי של חיית המחמד שלך. אתה יכול להתחיל על ידי הפיכת הכלב שלך לבחור מי מהידיים הסגורות שלך מחזיקה את הפינוק. לאחר מכן תוכל לשנות זאת על ידי הסתרת פינוקים בחלקים שונים של ביתך ואז לאזורים מעבר לביתך, כגון החצר שלך או ליד גדר הגבול.

אתה יכול גם להיות יצירתי על ידי בניית קורסים להכשרת מכשולים, שימוש בקופסאות ובמכולות חזקות. הסתר את המטעמים בתוך קורס ההכשרה ובתום התוכנית. מציאת פינוקים תהיה בסופו של דבר מהנה יותר ובדיקה עבור הכלב שלך.

ארגן תאריכי משחק לכלב שלך

לקחת את כלבכם לסיבוב הוא טכניקה יוצאת דופן של גירוי נפשי. הנופים והצלילים השונים שעוברים על חיית המחמד המשפחתית שלך לאורך כל הטיול יהפכו את הנסיעה ברכב למסקרנת ומרגשת מאוד. אך לראות כלבים אחרים אצל חברך הטוב, בהחלט יחזק את המצב הרגשי והפסיכולוגי של הכלב שלך. סע לאט כשאתה מציג את הכלב שלך בפני חברים חדשים פוטנציאליים, ותמיד לפקוח עליהם עד שאתה בטוח שהם מסתדרים טוב ביחד.

כלבים זקוקים להתעמלות גופנית

למרות שהכלב שלך דורש גירוי נפשי, זה לא מצביע על כך שאתה צריך להקפיד על תרגילים שאינם דורשים פעולות גופניות מהכלב שלך. אתה עדיין צריך ליהנות עם הכלב שלך ואתה דורש לקחת אותו לריצה או לטיול. עם זאת, לרוץ או ללכת עם הכלב שלך לעתים קרובות יכול להיות קצת משעמם. מלבד שינוי המסלול שלך, אתה יכול לבקש מחברים אחרים בבית שלך להצטרף אליך.

תן צעצועים אינטראקטיביים במהלך המשחק

כלבים אוהבים לשחק עם הצעצועים שלהם. הם אוהבים כדורים וחפצים אחרים שהם יכולים לצוד ולרדוף אחריהם, ללעוס צעצועים, אביזרי משיכה לצד סלים ותיבות שונות. אבל אם ברצונך לעורר את מוחו של חברך הפרוותי בפועל, עליך לתת כלי משחק אינטראקטיביים, כגון אלה המפיצים פינוקים או אוכל. כלי המשחק האלה עשויים פלסטיק חזק ואפשר להכניס קישים פנימה. אם הכלב רוצה להשיג את האוכל או לטפל, הוא צריך לגלגל את האף כדי להשיק את האוכל.

סובב את הצעצועים האמיתיים או הכלבים החדשים של כלבך

בדיוק כמו ילדים, כלבים יכולים להתעייף ממשחק עם אותם צעצועים מדי יום. סובב את מספר הצעצועים של בעל החיים שלך על ידי החלפתם מדי פעם, או נסה לתת לכלב שלך צעצוע חדש אחת לכמה שבועות. זה נכון במיוחד לגבי גזעי כלבים הידועים בטווחי הקשב הקצרים שלהם. הם משתעממים במהירות וכשזה יקרה, הוא ימצא דרכים לשעשע את עצמו ועלול ליהנות מהתנהגות הרסנית.

הביאו את כלבכם כשאתם מבצעים שליחויות

תביא את הכלב שלך אם אתה צריך ללכת לבית של חבר קרוב או אם אתה הולך לעשות קניות במכולת. הגדרה חדשה מדי פעם היא מה שכלבך דורש בכדי להגביר את דעתו ולהגביר את רוחו. רק תדאגו שמותר לכלבים במקומות שאתה צריך ללכת אליהם, ולעולם אל תשאיר את הכלב שלך במכוניות ובמשאית לחכות ביום חם או ממש קריר.

השתמש באימון ציות קל

אין צורך ללמד את הכלב שלך פקודות מורכבות. הוראת חיית המחמד שלך את היסודות כגון "שב", "הישאר", "שכב", "בוא הנה" ו"נענע "יהיה גורם התחלתי נהדר. לימד את הפקודות הבסיסיות הללו לכלב שלך ובוודאי יעניק לו גירוי נפשי טוב.

לכו לאימוני זריזות

אימון זריזות מספק לכלבך שילוב של גירוי פיזי ונפשי. צור קורס אימון זריזות / מכשולים על ידי שימוש במיכלים עמידים, רמפות, מדרגות ניידות או מנהרות. הראה לכלב שלך את הצעדים שעליו לבצע ולתגמל את כלב המחמד שלך על ידי הסתרת פינוקים במהלך הקורס או מתן פינוקים כאשר הוא מסיים את קורס האילוף.

בוא נלך לפארק הכלבים

פארקי כלבים הם אזורים נהדרים להביא את החבר הקטן והפרוותי שלך. בדרך כלל מדובר במתחם בו כלבים יכולים לרוץ לגמרי בחינם בהדרכת אמהותיהם ואבותיהם. מילת אזהרה: כלבך עשוי להיות המום לחלוטין מכך שראה כלבים לא ידועים אחרים ואנשים שונים בפארק הכלבים בפעם הראשונה. זו בהחלט תהיה הצעה טובה להחזיק את הכלב שלך ברצועה אם זה הביקור הראשון שלו בפארק הכלבים.Source by Peter Jee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved