www.cgany.com

בעלי חיים הם החברים שלנו

14 עובדות מדהימות שמסבירות מדוע חתולי צב הם החתולים הטובים ביותר שיש להם

/
/
/
47 Views

1. חתולי צב לרוב תמיד יהיו נקבות

באמצעות הגנטיקה, חתולי צב יהיו ככל הנראה נקבות. אם אתם מחפשים צב זכר מזל טוב, קשה מאוד להשיג אותם ומבוקשים מאוד. "לא פלא שכל חתול של צב שאני נתקל בו הוא נקבה" זה לא רק במקרה זה על ידי גנטיקה. לתת לך דוגמה כמה זכר נדיר עוגות כלומר, מתוך 3000 נזיקין יהיה רק ​​זכר אחד.

2. אלה חתולי מזל

חתולי צב נחשבים לחתולי מזל טוב.

אנשים רבים בארצות הברית ובאירופה רואים בחתול הצב מזל. מדוע הם נחשבים ברי מזל? היו הרבה אגדות ופולקלור שבו חתול הצב נתפס כקסם מזל טוב. זו אחת הסיבות לכך שהצב כל כך מבוקש. אנשים מאמינים שאם הם מחזיקים באחת מהיפות האלה, זה יביא להם מזל טוב.

3. אלה גם חתולי כסף

בארצות הברית שוקלים האמריקאים עוגות להביא עושר.

אז רק כדי להוסיף מדוע חתול הצב שהוא כל כך מבוקש, לא רק חתולי הצב מביאים מזל, אלא הם גם מביאים עושר. אף על פי שהמקור מדוע אנשים מאמינים שחתול הצב יכול להביא עושר אינו ידוע שאינו מונע מהאמריקנים להילחם על חתולים אלה משום שהם מאמינים שאיכשהו החתול יגרום להם להיות עשירים מעבר לחלומותיהם הפרועים ביותר. רק ראש בראש, אני הבעלים של חתול של צב ואני עדיין בבלוגים בתקווה שזה יעשה לי כסף, אז אם אתה קורא את זה אני עדיין מסכן.

4. של טורטי דורשים !!

חתולים אלה תובעניים מאוד ומצפים ליותר מבעליהם. חתולי צב אוהבים תשומת לב ולא בדרך כלל אוהבים להישאר לבד. כשאני אומר שהם דורשים אני מתכוון לזה. לדוגמא עד כמה התובעני שלי טורטי יכול להיות, שלי טורטי קיטי משתגעת על פינוקי חתולים פיתויים. כשהיא זקוקה לתיקון היא מוודאת שנדע. כשאנחנו מנסים לישון והיא זקוקה לתיקון שלה היא תסתובב בראשנו, תקפוץ עלינו, תתבאס עלינו ותנסה להוריד את המטעמים הטעימים מנקודה בה חשבתי שהיא לא יכולה להגיע, אבל זה לא עוצר אותה . אם אני מעיף אותה מהחדר אנו שומעים יללה בלתי נגמרת כאילו היא גוססת או שהיא תרוץ ותקפוץ לדלת !! כן ברצינות!

5. הם מביאים מעמד גבוה באסיה

מאז טורטי קשור למזל טוב ולמזל בחלקים מסוימים של אסיה חתול הצב הוא סמל למעמד גבוה. זו הסיבה ש טורטי הוא חתול כל כך מבוקש באסיה. הם גם מאמינים שחתול זה יביא מזל טוב ויוביל למזל טוב.

6. מדוע קוראים להם חתולי צב?

הנימוק מאחורי השם קשור לאופן בו הצבעים דומים לקליפה מצב של ממש. ובכן זה לא אומר שהם צריכים להתקשר צב חתולים? כן הייתי חושב שכן, אבל בכל זאת הם נקראים חתולי צב.

7. באסטר רפאים אישי משלך

מאמינים בימי קדם שחתול הצב יכול למנוע התקפות רפאים. מלחים היו לוקחים איתם את החתולים בזמן הדייג מכיוון שהם האמינו שזה ימנע מהרוח מלצרף את הספינה שלהם. מכל סיבה שהיא, הקדמונים האמינו שיש סיכוי גבוה יותר שתותקף על ידי רוח רפאים החוצה לראות מאשר על יבשה. אני מניח שזה הגיוני מכיוון שכל הטרופות הקדומות שלכדו את הרוחות בים. עד כמה שזה נשמע מטורף, יש עדיין אנשים שישאירו את החתולים האלה בבתיהם כדי למנוע פעילויות רפאים. לא ידוע מדוע נאמר כי הטורטי מפחיד רוחות רפאים, אך יש הסבורים כי זה קשור לאנרגיה שחתולים אלה יכולים לתת.

8. מרבית צבי הגברים הם סטריליים.

כאמור קודם, רק אחד מכל 3000 פגזי צב הם גברים. למרבה הצער עבור צב הזכר הם סביר להניח שנולדו לא מסוגלים להתרבות. עם זאת ישנם חתולי צב זכרים מחוץ להם המסוגלים להתרבות באופן מלא. זה לעומת זאת נדיר ביותר שבמקרה תמצא אחד אני בטוח שזה יעשה אותך עשיר!

9. פולקלור טורטי מפורסם

בדרום מזרח אסיה, האמינו כי החתול הצב הראשון נוצר מדמה של אלילה יפהפייה צעירה. באנגליה מאמינים כי שפשוף זנבו של א טורטי יכול לרפא יבלות. כאמור, דייגים יפנים היו מביאים את החתולים האלה על סירותיהם מכיוון שהם האמינו שזה יגן עליהם מפני רוחות רפאים.

10. אנשים רוצים את החתולים האלה !!

חתולי צב הם נדירים מאוד וצב זכר נדיר עוד יותר. הנדירות של היפים הייחודיים הללו הופכת אותם למבוקשים מאוד. אנשים שמחפשים נזיקין מחפשים משהו שהוא קצת שונה מהחתול הממוצע שלך. ואז יש גם אמונות טפלות לגבי נזיקין שמביאים מזל טוב וערימות וערימות של מזומנים.

11. הם ידועים באישיותם הייחודית "לַעֲנוֹת"

לא רק לעשות נזיקין נראים אחרת מהחתול הממוצע שלך הם גם מתנהגים אחרת. זֶה טורטי הגן מעניק לחתולים אישיות ייחודית וגם את צבעו. קח את אישיות החתולים הממוצעת שלך והכפל אותה ב -3. זה יכול להיות מדהים אבל גם כאב אם זה יקבל יותר מדי. זה מוסיף לנימוק מדוע נזיקין הם סחורה כל כך גבוהה. בעלי חתולים לא רוצים את החתול הממוצע שלך, אבל הם לא יהיו חתולים עם אישיות ייחודית משלה.

12. "לַעֲנוֹת"

לחתולים אלה יש אישיות שונה כל כך מאשר חתולים אחרים שהם טבעו את המונח "Tortitude". אני כאן כדי לומר לך שזה "לַעֲנוֹת הוא אכן אמיתי. זה יכול להיות מקסים וגם מעצבן.

13. החתול הרשמי של מרילנד הוא הצב הלבן

הצב הלבן הנקרא גם הקליקו הוא החתול הרשמי של מרילנד. ב -1 באוקטובר 2001 זה הפך לרשמי. מרילנד באמת אוהבת את זה נזיקין. למה זה החתול הרשמי של מרילנד? הנימוק הוא שלטורטי יש משטח צבע זהה לציפור המדינה של מרילנד, אוריול.

14. א טורטי חתול שימש כמאסטר תחנות ביפן

כן, קראת את זה נכון, זה נכון, א טורטי בשם טאמה הפך לתואר שני בתחנת קינוקאווה, יפן בתחנת רכבת. טאמה הוא אחד החתולים המפורסמים ביותר ביפן עד שנפטרה בשנת 2015.

לקבלת מאמרים נוספים כאלה ולקניות במבחר הגדול שלנו של עיצוב חתולים, בגדים, ציוד לחתולים וכל שאר החתולים, בקרו באתר שלנו

https://www.thejollycat.net/Source by Joshua Capizzi

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.cgany.com All Rights Reserved